Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

„Bezpieczne miasto – smart city” - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W środę 7 grudnia,  w Muzeum im. Orła Białego odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym na projekt plakatu promującego kampanię edukacyjno-informacyjną „Bezpieczne miasto – smart city” ukierunkowanej na poprawę bezpieczeństwa.
 
Konkurs odbywał się pod patronatem honorowym prezydenta Skarżyska, Konrada Kröniga, a organizatorami byli: Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej, Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej oraz Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej.

Adresatami konkursu byli uczniowie skarżyskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie projektu plakatu promującego kampanię edukacyjno-informacyjną „Bezpieczne miasto - smart city”, ukierunkowaną na poprawę bezpieczeństwa.

Prace oceniała komisja w składzie:

Robert Pajek – kierownik Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miasta w Skarżysku-Kamiennej;
Anna Sławińska – podkomisarz Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej
Monika Kowalczyk-Kogut – dyrektor Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej
Katarzyna Ziomek - specjalista ds. marketingu Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej.
 
Jurorzy oceniali prace biorąc pod uwagę zgodność z tematem, samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, oryginalne ujęcie tematu oraz estetykę wykonania.
 
Komisja przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach następującym osobom:
 
I grupa - uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych

I miejsce – Natalia Strzelec, klasa 3a, SP nr 5
II miejsce – Nikola Radek, kl. I, SP nr 2
III miejsce – Roksana Barszcz, klasa 3a, SP nr 2

Wyróżnienie :
Kacper Drożdżal, kl. 2a, SP nr 3
Igor Suligowski, kl. 3d, SP nr 2
 
II grupa - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych

I miejsce – Julia Strzelec kl. 6, SP nr 5
II miejsce – Aleks Kulita, kl. 4a, ZPO nr 3
III miejsce – Michał Sochacki, kl. 4a, ZSP nr 1 SP nr 13
Wyróżnienie – Oliwia Chołojczyk, kl. 4a, SP nr 2
 
III grupa - uczniowie gimnazjów

I miejsce – Natalia Guzikowska, kl. 2 d, Gim. nr 1
II miejsce – Elwira Figarska, kl. 1 d, Gim. nr 1
III miejsce – Zofia Kamińska, kl. 1 c , Gim. nr 2
 
Nagrody wręczali: prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, komendant powiatowy Policji w Skarżysku-Kamiennej inspektor Tomasz Śliwiński, prezes Miejskiej Komunikacji Samochodowej Bartosz Iskra.
 
Konkurs odbył się w ramach projektu „Bezpieczne miasto – smart city” finansowanego z „PROGRAMU OGRANICZANIA PRZESTĘPCZOŚCI i ASPOŁECZNYCH ZACHOWAŃ RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 
 


Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie