Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
13°C
|
Jutro
12.57°C | 21.61°C
- Reklama -
Image

Rusza system dotacji na wymianę systemów grzewczych

W Skarżysku-Kamiennej 8 czerwca ruszy nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na realizację zadań inwestycyjnych z zakresu ochrony środowiska związanych z realizacją Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej. Dotacja celowa może być udzielona na dofinansowanie kosztów trwałej likwidacji systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym i jego zamianie na: podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie elektryczne lub ogrzewanie olejowe.

Wnioski o udzielenie dotacji w 2016 roku należy składać od 8 czerwca 2016 roku do 8 lipca 2016 roku. Będą one rozpatrywane według kolejności wpływu do Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej.

Dotacja może być udzielona osobom fizycznym posiadającym tytuł prawny do nieruchomości, wynikający z prawa własności, użytkowania wieczystego, ograniczonego prawa rzeczowego lub stosunku zobowiązaniowego (najmu/dzierżawy). Wnioskodawcy będą mogli starać się o uzyskanie dotacji do planowanych do wykonania zadań dotyczących nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta Skarżysko-Kamienna. Dotacja może wynosić do 50% kosztów poniesionych przez wnioskodawcę na realizację zadania, ale nie więcej niż 3.000 zł brutto.

Wzór wniosku o udzielenie dotacji znajduje się TUTAJ

Szczegóły dotyczące dotacji znaleźć można w ogłoszeniu TUTAJ
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie