Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Michał Bajor śpiewał piosenki o miłości w MCK

Michał Bajor - legenda polskiej sceny muzycznej, uchodzący za najlepszego wokalistę wśród aktorów i najlepszego aktora wśród wokalistów wystąpił w piątek w Miejskim Centrum Kultury. Publiczność, która wypełniła salę widowiskową do ostatniego miejsca usłyszała piosenki z najnowszego, dziewiętnastego już krążka w dorobku artysty "Moja Miłość".

Koncerty Michała Bajora są zawsze wyjątkowe- szkoda, że tak rzadko artysta odwiedza Skarżysko. Ostatnio gościł w naszym mieście 17 października 2009 roku.

Na początku artysta zaśpiewał utwór Zbigniewa Wodeckiego - "Lubię wracać tam, gdzie byłem", a następnie przywitał się z publicznością. Mówił,  że miło mu gościć w Skarżysku, choć jak podkreślał ostatni koncert w naszym mieście odbył się bardzo dawno temu. Zauważył, że sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury przeszła gruntowny remont. 

W ubiegłym roku na rynku muzycznym ukazała się dziewiętnasta płyta artysty "Moja Miłość", która zawiera podstawowe polskie songi o miłości, poza dwoma premierowymi numerami, do których słowa napisał Wojciech Młynarski, a muzykę stworzyli Włodzimierz Korcz . Właśnie z tej płyty publiczność usłyszała najpiękniejsze piosenki o miłości takie jak  : "Prześliczna wiolonczelistka", "Życie, kocham cię nad życie" ,"Odkryjemy miłość nieznaną" oraz "Przedostatni walc" , "Nie ma jak u mamy" , czy "Tango Desperado" . Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy.

Nie zabrało wykonań utworów autorskich piosenek nagranych w duecie z Anną Wyszkoni -"Ja Kocham , Ty Kochasz" czy "Miłość jest tylko jedna" wykonywanego z Alicją Majewską, z którą Michał Bajor przyjaźni się na co dzień.  Właśnie z Alicją Majewską związane były śmieszne anegdoty, które wokalista opowiadał w przerwie między utworami, które śpiewał. Na pianinie akompaniował mu Tomasz Krezymon.


Sądząc po reakcji publiczności (gromkie brawa) koncert był strzałem w dziesiątkę. Nie zabrakło bisów.

Okazuje się, że w Skarżysku jest zapotrzebowanie na dobrą gatunkowo muzykę... Wspaniały koncert, wspaniały wieczór z muzyką.

Nasza relacja foto jest dość uboga, ponieważ wykonywanie zdjęć z koncertu możliwe było tylko podczas jednej piosenki.

 

Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie