„Ekonomik” wita wiosnę
Młodzież przygotowała z materiałów biodegradowalnych Marzanny, które „utopiła” w Kamiennej. A po spacerze wokół Zalewu Rejów przy ognisku obserwowała zjawisko zaćmienia słońca.
ZSE, Foto: ZSE

{fcomments}

{fcomments}

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.