Wernisaż wystawy fotograficznej „Sansara” Wojtka Moskwy w MCK
Fotografie prezentowane na wystawie SANSARA powstały w 2012 roku podczas podróży do Nepalu. Ze względu na szczególny charakter pierwszego wernisażu w oryginalnym wnętrzu Redut Banku Polskiego Warszawie, autor początkowo zakładał, że wystawa zostanie pokazana tylko raz. Przez rok, od momentu gdy prace były prezentowane na tej niecodziennej jednodniowej wystawie, napisał dość szczególne do nich opisy. Opublikował je na swojej stronie internetowej, co spotkało się z dużym zainteresowaniem internautów. To skłoniło autora do zaprezentowania swojej wystawy w różnych miejscach w Polsce. Ostatnio wystawę można było obejrzeć w Galerii Ślad w Ełku, rodzinnym mieście autora.
Wojtek Moskwa- Pochodzi z Ełku. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.Od 2005 roku wędruje ze średnioformatowym, analogowym aparatem fotograficznym.
Wystawę można oglądać do 29 czerwca 2014 roku w Miejskim Centrum Kultury.






















{fcomments}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.