Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
13°C
|
Jutro
12.57°C | 21.61°C
- Reklama -
Image

Szachowe Mistrzostwa Skarżyska - Kamiennej

. W sobotę 22 marca w patio Miejskiego Centrum Kultury  odbył się pierwszy dzień Otwartych Szachowych Mistrzostw Skarżyska - Kamiennej

Celem turnieju jest popularyzacja gry w szachy i wyłonienie szachowego mistrza miasta Skarżyska - Kamiennej na rok 2014. Organizatorem mistrzostw jest  Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej.  W turnieju mogli uczestniczyć wszyscy chętni szachiści z terenu miasta i okolic, bez względu na posiadaną kategorię.

W sobotę odbył się pierwszy dzień mistrzostw (drugi dzień oraz zakończenie turnieju odbędzie się w sobotę 29 marca), o tytuł szachowego mistrza Skarżyska - Kamiennej rywalizuje siedmiu zawodników: Zbigniew Krakowiak, Tadeusz Górlicki, Kamil Kocia, Jakub Jedynak, Jerzy Siek, Tomasz Jędras i Mariusz Cichocki.

Turniej rozgrywany jest zgodnie z obowiązującym kodeksem PZSZ, zawodnicy grają systemem "każdy z każdym", na jedna partię przeznaczono 30 minut.

Sędzią turnieju jest pan Tomasz Derlacz (sędzia klasy I), koordynatorem z ramienia organizatora pani Katarzyna Tambor.Z.Biber, Foto: Zbyszek Biber

pierwsin
{fcomments}
Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie