Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Erbel najlepszy w województwie!

.Reprezentacja uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku – Kamiennej wygrała zorganizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego konkurs "Polska Korzysta – Euromania”. W nagrodę drużyna ze Skarżyska pojedzie do Brukseli, a szkoła otrzyma zestaw multimedialny.

13 września w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się finał konkursu wiedzy na temat Funduszy Europejskich organizowany  pod nazwą "Euromania".

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w składzie: Michał Frąckiewicz, Michał Malicki, Wojciech Kuszewski, Robert Michalski i Maciej Winter zajęli pierwsze miejsce, deklasując pozostałe dziewięć zespołów.

Nagrodą dla zwycięskiej drużyny jest wycieczka do Brukseli, na którą uczniowie pojadą w listopadzie oraz zestaw multimedialny dla szkoły (nowoczesny rzutnik z ekranem, komplet głośników i laptop).

Gratulacje od portalu skarzysko24.pl!







MB

pierwsin
{fcomments}


Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie