27.09.2021 Ostatnia aktualizacja 21:11, 26.09.2021

Koncert promujący akcję szczepień przeciw Covid-19

Autor:
UMWŚ
Opublikowano: 26 Lip 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu promującym akcję szczepień przeciw COVID-19. W niedzielę 1 sierpnia, o godz. 18.00, w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się Koncert, na który bezpłatne bilety otrzymają osoby zaszczepione po okazaniu karty zaszczepienia.

Departament Ochrony Zdrowia przeprowadził postępowanie, w wyniku którego zostanie przeprowadzona akcja informacyjno-promocyjna dotycząca szczepień przeciw COVID-19 na terenie województwa świętokrzyskiego. Głównym wydarzeniem związanym z ww. akcją będzie Koncert, na którym premiowane będą osoby zaszczepione przeciw COVID-19.

Koncert poświęcony będzie wspomnieniu Krzysztofa Krawczyka w anegdotach. Wokalnie koncert uświetni Piotr Salata, wystąpi także Akademia Tańca Kamili Drezno. Koncert poprowadzą Krzysztof K.A.S.A. Kasowski i Jarek „FOKA” Bukowski.

Informacje na temat akcji i wydarzenia można uzyskać u organizatora pod numerem: tel: 606 344 889.



Komentarze

+2ALL25ANIA2021-07-29 20:36#7
Cytuję wert:
Cytuję Gizmoo:
[quote name="@"][quote name="rctoja"]"bezpłatne bilety otrzymają osoby zaszczepione po okazaniu karty zaszczepienia."
[,,,] są ludzie którzy BARDZIEJ obawiają się szczepionki niż samej choroby jeśli oczywiście ciężko zachorują. Są też tacy którzy znają osobiście lub od znajomych kogoś kto umarł po drugiej dawce i się najzwyczajniej boją - ciężko zrozumieć ? :D


Z naszymi geniuszami @ nie wygrasz. Oni mają wiedzę większą od wybitnych profesorów wirusologów . Dlatego jestem za wprowadzeniem opłat za leczenie covidowców niezaszczepionych i to od zaraz


Niezaszczepieni, którzy złapią covida i będą ciężko go przechodzić powinni nie tylko płacić za leczenie, ale także szukać sobie lekarzy, którzy będą ich leczyć.
Dość tych zagrań, lekarze powinni nas leczyć na różne choroby, które się nam przytrafiają, a nie siedzieć w zamkniętych szpitalach covidowych z tymi, którym się nie chciało zaszczepić.
Cytuj
+1wert2021-07-29 09:25#6
Cytuję Gizmoo:
Cytuję @:
Cytuję rctoja:
"bezpłatne bilety otrzymają osoby zaszczepione po okazaniu karty zaszczepienia."

Aha, zaczyna się. Nie szczepiłeś się to siedź w domu.

I bardzo dobrze... czas na działanie ! Masz głupie poglądy i nie chcesz się zaszczepić to powinieneś być odizolowany od reszty aby ich niepotrzebnie nie narażać. I wtedy rozmyślaj sobie o nanoczasteczkach, microczipach i innych wymysłach chorych umysłów geniuszy!


Skoro takie te szczepienia MEGA SUPER to nie masz się czego obawiać !, bierz wszystkie :lol: , i nie traktuj ludzi podejmujących decyzję o własnym ciele i zdrowiu SAMODZIELNIE jak ubezwłasnowolnionych, za dużo smrodu jest przy tym od samego początku żeby być pewnym tej "dobroci" i są ludzie którzy BARDZIEJ obawiają się szczepionki niż samej choroby jeśli oczywiście ciężko zachorują. Są też tacy którzy przebywają w pomieszczeniach z chorym i nic im nie jest, a są też tacy którzy znają osobiście lub od znajomych kogoś kto umarł po drugiej dawce i się najzwyczajniej boją - ciężko zrozumieć ?
Teraz jeszcze będą robić mix shake z tych szczepionek :D

Z naszymi geniuszami @ nie wygrasz. Oni mają wiedzę większą od wybitnych profesorów wirusologów . Dlatego jestem za wprowadzeniem opłat za leczenie covidowców niezaszczepionych i to od zaraz
Cytuj
+1rctoja2021-07-28 12:21#5
Cytuję @:
Cytuję rctoja:
"bezpłatne bilety otrzymają osoby zaszczepione po okazaniu karty zaszczepienia."

Aha, zaczyna się. Nie szczepiłeś się to siedź w domu.

I bardzo dobrze... czas na działanie ! Masz głupie poglądy i nie chcesz się zaszczepić to powinieneś być odizolowany od reszty aby ich niepotrzebnie nie narażać. I wtedy rozmyślaj sobie o nanoczasteczkach, microczipach i innych wymysłach chorych umysłów geniuszy!


Czyli nawet jak jestem zdrowy, ale niezaszczepiony to znaczy, że mają być ograniczane moje prawa? W takim razie nikt nie powinien móc prowadzić samochodu, bo przecież możesz spowodować śmiertelny wypadek. Nie powinieneś mieć noża w domu, bo możesz kogoś zabić.
Dajmy ludziom decydować o swoim losie. Osoby, które chciały się zaszczepić już to zrobiły, reszta podejmuje większe/mniejsze ryzyko zarażenia (ewentualnej śmierci).

PS: już powoli zaczynam sobie wyszywać opaskę na rękę, z taką widoczną gwiazdą, żeby ludzie widzieli, że jestem nieszczepiony. Robię sobie sam, bo nie chcę narażać budżetu państwa polskiego na dodatkowe koszty.
Cytuj
-1Gizmoo2021-07-28 11:25#4
Cytuję @:
Cytuję rctoja:
"bezpłatne bilety otrzymają osoby zaszczepione po okazaniu karty zaszczepienia."

Aha, zaczyna się. Nie szczepiłeś się to siedź w domu.

I bardzo dobrze... czas na działanie ! Masz głupie poglądy i nie chcesz się zaszczepić to powinieneś być odizolowany od reszty aby ich niepotrzebnie nie narażać. I wtedy rozmyślaj sobie o nanoczasteczkach, microczipach i innych wymysłach chorych umysłów geniuszy!


Skoro takie te szczepienia MEGA SUPER to nie masz się czego obawiać !, bierz wszystkie :lol: , i nie traktuj ludzi podejmujących decyzję o własnym ciele i zdrowiu SAMODZIELNIE jak ubezwłasnowolnionych, za dużo smrodu jest przy tym od samego początku żeby być pewnym tej "dobroci" i są ludzie którzy BARDZIEJ obawiają się szczepionki niż samej choroby jeśli oczywiście ciężko zachorują. Są też tacy którzy przebywają w pomieszczeniach z chorym i nic im nie jest, a są też tacy którzy znają osobiście lub od znajomych kogoś kto umarł po drugiej dawce i się najzwyczajniej boją - ciężko zrozumieć ?
Teraz jeszcze będą robić mix shake z tych szczepionek :D
Cytuj
+5Moim Zdaniem2021-07-27 21:02#3
Czyli promowanie szczepień wśród osób zaszczepionych ?
Cytuj
0@2021-07-27 10:48#2
Cytuję rctoja:
"bezpłatne bilety otrzymają osoby zaszczepione po okazaniu karty zaszczepienia."

Aha, zaczyna się. Nie szczepiłeś się to siedź w domu.

I bardzo dobrze... czas na działanie ! Masz głupie poglądy i nie chcesz się zaszczepić to powinieneś być odizolowany od reszty aby ich niepotrzebnie nie narażać. I wtedy rozmyślaj sobie o nanoczasteczkach, microczipach i innych wymysłach chorych umysłów geniuszy!
Cytuj
+1rctoja2021-07-27 08:44#1
"bezpłatne bilety otrzymają osoby zaszczepione po okazaniu karty zaszczepienia."

Aha, zaczyna się. Nie szczepiłeś się to siedź w domu.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

"Z kijkami po powiecie skarżyskim”- udan…

Opublikowano: 26.09.2021 16:03