28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

Mistrzostwa Skarżyska w czwórboju i trójboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

Autor:
Z.B, Fot. M.D, B.P
Opublikowano: 15 Cze 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Na boiskach Zespołu Szkół Publicznych nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 8 odbyły się mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Trójboju i  Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców i Dziewcząt Szkół Podstawowych. 

Uczestnicy trójboju brali udział w trzech konkurencjach bieg 60 metrów, skok w dal i rzut piłeczką palantową. W czwórboju  dodatkowo był bieg na 600 metrów.  Wyniki z tych konkurencji liczyły się do ogólnej klasyfikacji drużynowej.

W klasyfikacji drużynowej w trójboju dziewcząt najwięcej punktów zdobyła Szkoła Podstawowa nr 7 – 644 punktów, drugie miejsce zajęła  Szkoła Podstawowa nr 8 – 620 punktów, trzecie Szkoła Podstawowa nr 5 – 595 punktów.  Najwięcej punktów zdobyła  Monika Stachoń – SP 8 (150 pkt.).

W klasyfikacji drużynowej w trójboju chłopców najwięcej punktów zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 – 658 pkt., drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 – 568 pkt., trzecie  Szkoła Podstawowa nr 5 – 451 pkt. Najwięcej punktów indywidualnie zdobył Krystian Ludew - SP 2 (166 pkt.)

W klasyfikacji drużynowej w czwórboju  dziewcząt najwięcej punktów zdobyła Szkoła Podstawowa nr 8 – 828 pkt., drugie miejsce zajęła, Szkoła Podstawowa nr  13 – 734 pkt., trzecie Szkoła Podstawowa nr 2 – 425 pkt.

W klasyfikacji drużynowej w czwórboju chłopców zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 – 790 pkt., drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr  8 – 749 pkt., trzecie Szkoła Podstawowa nr 7 – 561 pkt.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa nr 8 – 828 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr  13 – 734 pkt.

3. Szkoła Podstawowa nr 2 – 425 pkt.

4. Szkoła Podstawowa nr 5 – 423 pkt.

5. Szkoła Podstawowa nr 7 – 398 pkt.

 

Bieg 60 m.

1 Anna Dąbrowska – SP 13 (8.96)

2.Diana Garbacz – SP 8 (9.44)

3.Gabriela Ubysz – SP 8 (9.54)

3.Roksasa Sokołowska – SP 7 (9.54)

Skok w dal

1.Diana Garbacz – SP 8 (4.20)

2.Anna Dąbrowska – SP 13 (3.80)

3.Zofia Warzonek – SP 8 (3.74)

Rzut piłeczką palanatową

1. Izabela Szmidt  - SP 13 (35 m)

2. Martyna Kowalik – SP 13 (31 m)

3. Bianka Blajerska – SP 2 (26 m)

600 m.

1. Zofia Wawrzonek – SP 8 (2:12:30)

2. Gabriela Ubysz – SP 8 (2:19:14)

3. Olga Dziewit – SP 7 (2:21:00)

Najlepsza zawodniczka

1. Diana Garbacz – SP 8 (192 pkt.)

2. Zofia Wawrzonek – SP 8 (183 pkt.)

3. Gabriela Ubysz – SP – 8 (177 pkt. )

Czwórbój lekkoatletyczny chłopcy

1. Szkoła Podstawowa nr 2 – 790 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr  8 – 749 pkt.

3. Szkoła Podstawowa nr 7 – 561 pkt.

4. Szkoła Podstawowa nr 1 – 503 pkt.

5. Szkoła Podstawowa nr 13 – 362 pkt.

Bieg 60 metrów

1.Hubert Bębacz – SP 7 (8.09)

2.Marcin Ubysz – SP 8 (8.92)

3. Nazar Vozniuk – SP 8 (8.98)

 Rzut piłeczką palantową

1.Oskar Orynek – SP 2 (45 m)

2.Alan Basiak – SP 8 (39 m)

3.Przemek Kocz – SP 8 (36 m)

3. Kacper Bronowicki – SP 8 (36 m)

 

Skok w dal

1.Jan Pomorski – SP 2 (4.50)

2. Oskar Orynek – SP 2 (4.39)

3. Szymon Gielniewski – SP 7 (4.28)

 

600 m.

1. Adam Świerczyński – SP 2 (2.09)

2. Marcin Ubysz – SP 8 (2.15)

3. Jakub Wawrzonek – SP 8 (2.19(

 

Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt

Klasyfikacja ogólna

1.Szkoła Podstawowa nr 7 – 644 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 8 – 620 pkt.

3. Szkoła Podstawowa nr 5 – 595 pkt.

 

Bieg 60 metrów

1.Kornelia Lasota – SP 7 (9.54)

2.Alicja Dzięciołowska – SP 9 (9.66)

3. Monika Stachoń – SP 8 (9.93)

Rzut piłeczką palantową

1.Zuzanka Kowalik – SP 5 (26 m)

2.Monika Stachoń – SP 8 (22 m)

3.Magda Rogala – SP 7 (21 m)

4.Ola Sinkowska  - SP 5 (21 m)

 

Skok w dal

1. Natalia Grzyb – SP 7 (3.51)

2. Alicja Dzięciołowska – SP 8 (3.50)

3. Zuzanna Kowalik – SP 5 (3.27)

 

Najlepszy zawodnik

1. Monika Stachoń – SP 8 (150 pkt.)

2. Alicja Dzięciołowska – SP 8 (147 pkt. )

3. Kornelia Lasota – SP 7 (142 pkt.)

Trójbój lekkoatletyczny chłopców 

Klasyfikacja ogólna

1.Szkoła Podstawowa nr 2 – 658 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 1 – 568 pkt.

3. Szkoła Podstawowa nr 5 – 451 pkt.

Bieg 60 m.

1. Krystian Ludew - SP 2 (9.19)
2. Jakub Siudek - SP 1 (9.53)
3. Tymon Tusiński - SP 1 (9.64)

Skok w dal

1. Krystian Ludew - SP 2 (4.20)
2. Filip Mendak - SP 2 (3.76)
3. Leon Szafraniec - SP 2 (3.73)

Rzut piłeczką palanatową

1. Marcin Kukla - SP 2 (35 m)
1. Bartosz Szymczak - SP 7 (35)
2. Tymon Tusiński - SP 1 (34)
3. Filip Brojek - SP 7 (33)

Najlepszy zawodnik

1. Krystian Ludew - SP 2 (166 pkt.)
2. Tymon Tusiński - SP 1 (138 pkt.)
3. Jakub Siudek - SP 1 (134 pkt.) 



Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl