10.08.2022 Ostatnia aktualizacja 09:46, 10.08.2022

Akademii Karate Kyokushin do Skarżyska przywozi 18 medali

Autor:
Akademia Karate, Fot. P.Sz
Opublikowano: 08 Cze 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W dniu 04.06 w Kielcach odbyła się IX edycja Świętokrzyskiej Ligi Karate Koronea Cup, która zgromadziła ok 250 zawodników z różnych zakątków Polski. Poziom zawodów był bardzo wysoki, drabinki zapełnione, zawodnicy Akademii Karate Kyokushin  musieli się mocno napracować by dostać się do strefy medalowej.. Niektórym się nie udało, ale zdobyli cenne doświadczenie, które w przyszłości na pewno zaowocuje.

Pierwsze miejsca zajęli: Nadia Pieniążek, Jowita Mazurek, Julian Maciejski, Gabriel Wawryszczuk, Małgorzata Potocka. Na drugim miejscu podium stanęli:  Wiktoria Mielecka, Roch Chmielewski Mikołaj Radzimowski, Maja Kusztal, Nikola Pieniążek. Trzecie miejsce: Karina Karpeta, Jan Śliwa, Marysia Zając, Alan Wawryszczuk, Bruno Oleś, Wiktor Wanowski, Jan Karpeta

- Poza podium znaleźli się: Damian Dulewicz, Damian Sarat i Magdalena Rola, którzy zostawili całe serducho na macie. Wielkie podziękowania dla rodziców i wszystkich osób zaangażowanych w zawody, po raz kolejny pokazaliśmy ze współpraca to coś co nas napędza - podkreśla Piotr Szlęzak.   
Komentarze

+5OSU najlepszy2022-06-08 21:14#2
Super wyniki i super klub.
Skarżysko dziękuję!
Cytuj
+4ZbychuZ2022-06-08 14:49#1
Wielkie brawa dla Skarżyskuch Karateków.
Jesteście Najlepsi i dumnie reprezentujecie nasze miasto!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl