28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

Miłosz Kruk i Oskar Rembak mistrzami Polski MMA

Autor:
Z.B, Fot. AH
Opublikowano: 30 Lis -0001
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Miłosz Kruk i Oskar Rembak z Akademii Holistycznej zostali mistrzami Polski w MMA. Pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej zawodnicy wzięli udział w minioną sobotę w Mistrzostwach Polski MMA kadetów, juniorów i seniorów, które odbyły się w Sochaczewie. 

Walki toczyły się jednocześnie w czterech oktagonach,  w zawodach wystartowało ponad 300 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Obecni byli również zawodnicy na co dzień trenujący pod okiem Brunona Sokołowskiego, Andrzeja Płusy i Rafała Kruka. Miłosz i Oskar spisali się na medal zdobywając w swoich kategoriach tytuły mistrzowskie. 

Miłosz Kruk zdobył mistrzostwo Polski w formule full contact do 70,3 kg. Oskar Rembak zajął pierwsze miejsce  kategorii junior do 66 kg.

- Udało mi się zdobyć tytuł mistrza polski w formule full contact 70,3kg. Moim przeciwnikiem był  utytułowany zawodowiec Mateusz Rajewski. Udało mi się go skończyć w drugiej rundzie co dodatkowo mnie cieszy. Siedem lat temu, w tej samej hali, formule i wadze taki sam tytuł zdobył mój trener Brunon Sokołowski. Wszystko poszło według założonego planu taktycznego z moimi trenerami – powiedział Miłosz Kruk.

- Na mistrzostwach Polski walczyłem w kategorii do 66 kg junior. Stoczyłem trzy walki z czego jedną wygrałem przed czasem przez niezdolność przeciwnika do walki. Drugą wygrałem po ciężkiej dogrywce na punkty,  w  trzeciej również wygrałem na punkty ale bez dogrywki. Nie było łatwo ale dzięki trenerom i Miłoszowi udało się zająć pierwsze miejsce - podkreśla Oskar Rembak.


Komentarze

0ZbigniewOsu2022-05-18 11:10#1
Wielkie brawa dla Zawodników oraz Trenerów.
Gratulacje również dla Najlepszego Klubu w Mieście za wychowanie tak mocnych FIGHTERÓW!!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl