22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

Gimnastyczki Akademii Holistycznej wróciły z Łodzi z medalami

Autor:
Z.B, Fot. AH
Opublikowano: 30 Lis -0001
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W niedzielę. 8 maja, w Łodzi odbyły się IV Międzynarodowe Zawody Gimnastyczne. W zawodach udział wzięły gimnastyczki Akademii Holistycznej, podopieczne trenerki Agnieszki Słomskiej wróciły z zawodów z medalami. 


- Gimnastyczki Akademii Holistycznej kolejny raz wracają z medalami Zawody międzynarodowe w Łodzi uważamy za bardzo udane. Na dwóch ścieżkach airtrack startowało 200 zawodników z 13 klubów z Polski i z zagranicy. Poziom był naprawdę wysoki, a każda z naszych zawodniczek uplasowała się w strefie medalowej - podkreśla Agnieszka Słomska. 

Czwarta edycja zawodów była pierwszą, w której wzięły udział kluby spoza Polski. W tegorocznej edycji wzięli udział zawodnicy z Czech, Słowacji i Ukrainy. Trenerka Agnieszka Słomska otrzymała medal oraz dyplom za udane przygotowanie całej grupy do zawodów. 

Gimnastyczki Akademii Holistycznej zdobyły następujące miejsca: 

1. miejsce EMILIA BĘBAS
2. miejsce MAJA RUTKOWSKA
5. miejsce ZOFIA KĘPA
5. miejsce MARTYNA DRABIK
5. miejsce ZOFIA ZDZIECH
6. miejsce MAJA LEJZAK
7. miejsce BASIA NALEJ
7. miejsce HANIA STOPA
8. miejsce WERONIKA ZDUNIAK
8. miejsce WANESSA MIERNIK
9. miejsce PATRYCJA SITKOWSKA
9. miejsce LENA NIEWOLADodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl