22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

Świętokrzyska Mini-Olimpiada w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych w SP 5

Autor:
SP 5, Fot. Zbyszek Biber
Opublikowano: 11 Maj 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Trwa korespondencyjna Świętokrzyska Mini-Olimpiada w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców klas1-3.Szkoły Podstawowe z terenu województwa świętokrzyskiego, które w terminie zgłosiły się do zawodów, organizują je we własnych salach i boiskach sportowych zgodnie z programem turnieju. W środę, 11 maja, turniej gier i zabaw zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Skarżysku-Kamiennej.

Organizatorem i koordynatorem była i Barbara Pająk, sędziował Dawid Brzozowski.

Organizatorami głównymi turnieju są: Departament Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy Kielce. Współorganizatorzy: Zarządy Miejsko-Gminne oraz Powiatowe Szkolnego Związku Sportowego oraz Szkoły Podstawowe z terenu województwa świętokrzyskiego.

Zawody Świętokrzyskiej Mini-Olimpiady w Turnieju Gier i Zabaw dla dzieci uczniów klas I-III Szkół Podstawowych z uwagi na stan epidemiologiczny rozgrywane są nadal w formie korespondencyjnej. Szkoły rozgrywają zawody we własnych salach i boiskach sportowych zgodnie z programem zawodów.

W ramach zawodów uczniowie biorą w takich konkurencjach jak: zakładanie kółek ringo na pachołki, tor przeszkód, skoki z piłką, bieg sztafetowy. Szkoły przesyłają do organizatora drogą mailową protokół z zawodów wraz z wynikami oraz listę startową uczestników.

Rodzice i dziadkowie kibicowali startującym uczniom.

Szkoły oraz uczniowie uczestniczący w turnieju otrzymają pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody niespodzianki w czerwcu, ufundowane w drodze losowania przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl