28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

PAS Skarżysko zwycięzcą Juventa Cup 2022 (rocznik 2012)

Autor:
Z.B, PAS Skarżysko, Fot. PAS
Opublikowano: 30 Lis -0001
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę 15 stycznia w hali miejskiej w Starachowicach odbył się turniej halowy Juventa CUP rocznika 2012 rozgrywany pod patronatem firm SIGMATECH i NEXT.

Na zaproszenie organizatorów, w turnieju oprócz gospodarzy - Juventy Starachowice wzięły udział drużyny FC Łączna, Orlęta Kielce, Młodzik Radom, Bielik Wierzbica, Kadet Ostrowiec Św., GKS Nowiny i nasze dzieciaki z rocznika 2012. Jak zwykle organizatorzy stanęli na wysokości zadania i młodym piłkarzom nie brakowało niczego. O świetną zabawę, super granie i niesamowite emocje zadbały dzieciaki ze wszystkich drużyn –to jest dokładnie to co kochamy w piłce dziecięcej.

Cztery mecze w grupie, półfinał i zwycięstwo w finale po konkursie rzutów karnych z Kadetem Ostrowiec. Działo się!!!

Nasz zespół wystąpił w składzie : Filip Grzelka, Igor Jędrychowski, Krystian Ludew – król strzelców, Karol Małecki, Igor Niciejewski, Olaf Nowak, Kamil Plewiński, Alan Szuster, Kuba Świerczyński, Janek Tokarczyk, Darek Wilczyński. Trenerem i opiekunem był Janusz Kądziela.

Trener rocznika 2012, Andrzej Plucner, tak skomentował występ swoich podopiecznych: - „Wiadomo , że dzieciaki chcą wygrywać w każdym meczu i każdym turnieju, w Starachowicach to zrobili, super sprawa – gratulacje! Nas jako trenerów i wychowawców najbardziej cieszy rozwój indywidualny każdego z nich. Niesamowita satysfakcja być z nimi i patrzeć jakie robią postępy sportowe ale także na ich relacje w grupie”.

- Chłopcy zagrali bardzo dobrze, pokazali, że wszyscy są na boisku potrzebni, co wszystko złożyło się na sukces w postaci zwycięstwa – podkreślał trener Janusz Kądzięla, trener młodych piłkarzy PAS-u

Wyniki:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl