22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

Ruszyła XXIII edycja Zimowej Akademii Karate

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 17 Sty 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W poniedziałek, 17 stycznia, w Zespole Szkół Technicznych przy ulicy Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej odbyło się uroczyste rozpoczęcie XXIII edycji Zimowej Akademii Karate, której organizatorem jest sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski - Prezes Skarżyskiego Klubu Sportów Walki przy wsparciu Urzędu Miasta w Skarżysku - Kamiennej.

Zimowa Akademia Karate, podobnie jak jej siostra - Letnia Akademia Karate, to imprezy sztandarowe Skarżyskiego Klubu Sportów Walki, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Podobnie jak w latach poprzednich organizatorzy przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji.

Uczestnicy Zimowej Akademii karate będą uczestniczyli w zajęciach na basenie w Starachowicach, na lodowisku w Skarżysku. Wyjadą na wycieczki m.in.: do Parku Trampolin Jump City do Warszawy, Parku Wodnego w Krakowie, do Parku Rozrywki Jump City oraz na narty do Sabat Krajno.

Organizatorzy planują też kilka niespodzianek, o których uczestnicy dowiedzą się w trakcie trwania zimowej akademii.

Na zakończenie Akademii uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl