22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

Mesko S.A. wspiera Piłkarską Akademię Skarżyska

Autor:
mesko.com.pl
Opublikowano: 13 Sty 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
MESKO S. A. należące do Polskiej Grupy Zbrojeniowej przekazało stroje sportowe dla dzieci trenujących  w Piłkarskiej Akademii Skarżyska. Wsparcie firmy ma duże znaczenie dla rozwoju Piłkarskiej Akademii, która działa w Skarżysku - Kamiennej od 10 lat. Stroje opatrzone logo firmy i PGZ otrzyma prawie 100 dzieci trenujących w Akademii.

11 stycznia br. zarządowi firmy: Pani Prezes Elżbiecie Śreniawskiej oraz Członkom Zarządu Panu Przemysławowi Kowalczukowi i Panu Marcinowi Ożógowi podziękowali, w imieniu wszystkich zawodników w trakcie wizyty w zakładzie: Amelka, Jasiek, Krystian, Kamil i Alan z trenerem Andrzejem Plucnerem, prezesem PAS.

 „Mamy nadzieję, że to początek dobrej współpracy MESKO (nierozerwalnie kojarzonego ze Skarżyskiem) z naszą akademią. Zwiedziliśmy Izbę Tradycji, w której zapoznaliśmy się z historią zakładów, dzięki którym powstało nasze miasto. Ja i dzieci byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy!” powiedział Andrzej Plucner. Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl