22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

W poniedziałek rusza Zimowa Akademia Karate

Autor:
SKSW Skarżysko
Opublikowano: 13 Sty 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Od poniedziałku 17 stycznia 2022 w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej o godzinie 11.00 rusza XXIII Zimowa Akademia Karate organizowana przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.

Sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski pomysłodawca i organizator zimowych i letnich akademii karate oraz letnich obozów wypoczynkowych zapowiada nie lada atrakcje podczas trwania już XXIII Zimowej Akademii Karate, zapraszając dzieci od lat 5 z terenu miasta, a także młodzież, na wspaniały event trwający przez cały okres ferii zimowych tj do 28 stycznia 2022.

Przewidywane są zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, spotkania z mistrzami sportów walki, wycieczki, a także wspaniałe zakończenie akademii z wręczeniem uczestnikom, gadżetów, upominków dyplomów i paczek mikołajkowych.

Oj będzie się działo. Takich wspaniałych ferii nie zapewni nikt. Zajęcia na sali gimnastycznej są bezpłatne. 

Zapraszamy tel. Zapisy 601206812Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl