30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022

Projekt „Akademia Kyokushin – rozwijamy ciało i ducha” dobiegł końca !

Autor:
Akademia Karate, Fot. P.Sz
Opublikowano: 26 Lis 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Zakończył się Projekt „Akademia Kyokushin – rozwijamy ciało i ducha”, projekt został zrealizowany przez Akademie Karate Kyokushin ze Skarżyska-Kamiennej.

W ramach całego wydarzenia odbywały się : treningi dla dzieci i młodzieży w Wielkiej Wsi i Suchedniowie, kurs samoobrony dla kobiet, półkolonie dla dzieci i młodzieży oraz wieczornica z kulturą Karate Kyokushin.

- Projekt miał zakończyć się dużo wcześniej, niestety przez pandemię COVID zostaliśmy zmuszeni do kilkukrotnego zawieszania zajęć i ponownego wznawiania. Nie mniej jednak udało się zrealizować projekt, który opiewał na kwotę blisko 25.000 zł. Po raz pierwszy byliśmy organizatorami, tak dużego wydarzenia. Mamy w planach zorganizowanie kolejnych zajęć i półkolonii dla mieszkańców naszej okolicy, by uaktywnić zarówno dzieci jak i seniorów – powiedział Piotr Szlęzak, trener Akademii

Wydarzenia współfinansowane ze środków LGD „wokół łysej góry” Komentarze

-2Marek722021-11-30 11:02#1
Wielkie brawa za wspaniałą inicjatywę
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl