30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022

„Trójkę” odwiedziła sportowa drużyna Pho3nix

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 22 Lis 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W poniedziałek, 22 listopada, drużyna Pho3nix odwiedziła skarżyską „Trójkę” i postarała się o to, aby ten dzień był zapamiętany przez uczniów, jako niesamowite doświadczenie sportowe. Właśnie rozpoczęto realizację projektu sportowych warsztatów dla 100 najbardziej zaangażowanych szkół podstawowych w działania edukacyjno-sportowe fundacji Pho3nix w roku 2020/21! Wśród tych szkół znalazła się również Szkoła Podstawowa nr 3 w Skarżysku-Kamiennej.

Poszczególne klasy „Trójki” brały udział w warsztatach (po 45 minut - każda klasa). Warsztaty składały się z części inspiracyjnej – spotkanie ze sportowcem z Pho3nix Athletes Program, oraz części praktycznej – sportowe próby na przygotowanych stacjach.

Celem warsztatów było zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu, która może odpowiadać ich predyspozycjom.

Uczniowie mieli okazje sprawdzić się swoją wytrzymałość, siłę, skoczność czy zręczności. Każdy miał swój identyfikator, gdzie zapisywane były indywidualne osiągnięcia.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl