09.12.2021 Ostatnia aktualizacja 21:15, 08.12.2021

13 medali zawodnikóww SKSW Skarżysko na międzynarodowym turnieju karate w Kobierzycach

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: SKSW
Opublikowano: 27 Wrz 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Ogromnym sukcesem zakończyli swój występ zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” na Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushinkai Kobierzyce CUP 2021, który odbył się w sobotę 25 września.

W sobotę 25 września w hali sportowej GOSiR w Kobierzycach koło Wrocławia odbywał się kolejny Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Kobierzyce CUP 2021. Na turniej przyjechało około 300. zawodników i zawodniczek z 41. klubów z całej Polski i 4. krajów z zagranicy w tym Dania, Czechy Ukraina i Niemcy.
SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Walki reprezentowało 16. zawodników i zawodniczek, którzy zdobyli 13. medali indywidualnych i srebrny medal w kategorii drużynowej. To wielki sukces sportowy klubu, bo turniej zgromadził 41 klubów z terenu całej Polski i czterech z zagranicy.

- Jestem dumny z całej mojej ekipy jak zwykle nie zawiedli. Dobrze przygotowani taktycznie, technicznie pod każdym względem. Wywalczyli worek medali i drugie miejsce drużynowo przegrywając jedynie z gospodarzami turnieju, którzy wystawili ekipę cztery razy większą niż nasza. Pozostawiliśmy za sobą bardzo mocne ekipy. Jeździmy daleko na zawody, ale wybieramy najmocniejsze turnieje by zdobywać ogromne doświadczenie i uczyć się od najlepszych - dodaje sensei Zbyszek Zaborski.

Przed nami kolejne wyzwanie już 02 października stoczymy mocne pojedynki na kolejnym Międzynarodowym Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Sieradza w Sieradzu. Trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden inny sławi nasze miasto na terenie całego Kraju i za granicą przynosząc miastu wspaniałą reklamę i promocję.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE ZDOBYLI

ZUZANNA WIŚNIEWSKA
ALBERT MALIK
JAKUB MALIK
JESSICA SKOREK
MAJA OLEKSIAK
ANGELIKA SKOREK
SREBRNE MEDALE ZDOBYLI
JULIA ALEKSANDROWICZ
JULIA DOMAGAŁA

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI

ANTONINA PASTUSZKO
MICHAŁ OSÓBKA
SZYMON ZYCH
ALEKSANDRA DOMAGAŁA
WIKTORIA SOKÓŁ

DRUŻYNOWO

1. GKOSIR KOBIERZYCE
2. SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna
3. KARATE TUREKDodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne