16.04.2021 Ostatnia aktualizacja 09:53, 16.04.2021

Skromne zwycięstwo Orlicza Suchedniów z OKS Opatów

Opublikowano: 28 Mar 2021
1 1 1 1 1
22. kolejce spotkań świętokrzyskiej IV ligi MKS Orlicz Suchedniów podejmował u siebie drużynę OKS Opatów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orlicza 1:0, jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Piotr Grzejszczyk. Suchedniowianie utrzymali pozycję wicelidera w tabeli IV ligi.

Przed spotkaniem prezes klubu Justyna Wierzbińska oraz wiceprezes Rafał Lasota wręczyli Grzegorzowi Skarbkowi podziękowanie za rozegranie 200 meczów w Miejskim Klubie Sportowym Orlicz Suchedniów.

Podopieczni trenera Łukasza Ubożaka w pierwszym meczu tej wiosny zremisowali z Neptunem Końskie 1:1, teraz chcieli zdobyć komplet punktów, by zachować drugie miejsce w tabeli. Mecz z OKS Opatów nie był spacerkiem. Gospodarze stworzyli sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, gdyby wykorzystali choć połowię wygrana byłaby znacznie okazalsza. Trzeba też przyznać, że rywale też mieli swoje okazję, ale świetnie w bramce spisywał się Oleksii  Shram

Komplet punktów drużynie z Suchedniowa zapewnił były zawodnik Granatu Skarżysko Piotr Grzejszczyk, który w 50 minucie odebrał piłkę rywalom i indywidualną akcją stworzył sobie sytuację bramkową. Grzejszczyk miał jeszcze dwie świetne okazje do podwyższenia wyniku, jednak ich nie wykorzystał. W końcówce meczu Piotr Solnica trafił w poprzeczkę.

Kolejnym rywalem Orlicza Suchedniów będzie Hetman Włoszczowa.

MKS Orlicz Suchedniów – OKS Opatów 1:0 (0:0)

1:0 Piotr Grzejszczyk '50

ORLICZ: Shram -  Cheneshkov, Cedro, Solnica, Bator - Skarbek, Bujak (56. Krzymieński), M.Tumulec (65. Jaworski), Supierz (27. Grzejszczyk) - K.Tumulec, Paprocki (86.Dudek). Trener Łukasz Ubożak.