20.01.2021 Ostatnia aktualizacja 16:04, 20.01.2021

II Otwarty Świętokrzyski Turniej Kickboxingu

Autor:
Z.B, http://pzkickboxing.pl, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 28 Lis 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, 28  listopada, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbył się II Otwarty Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Kick Light i Light Contact. W turnieju wystąpili zawodnicy z całej Polski, walczyli też reprezentanci UKS Relaks Skarżysko - Kamienna.  Turniej odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. 


Zawody odbyły w trzech formułach – KICK LIGHT, LIGHT CONTACT i K-1 Rules na dwóch matach oraz w ringu.  Organizatorem Turnieju był UKS Relaks Skarżysko-Kamienna oraz Świętokrzyski Okręgowy Związek Kickboxingu.

W zawodach udział wzięło blisko 150 zawodników reprezentujących 47  klubów m.in .Fight Club Boruta Maków Podhalański, AZS AWF Warszawa, AZS AWF Warszawa, Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej, Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź, Beskid Dragon Bielsko-Biała, Alien Kick Łódź, Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin, Beskid Dragon Bielsko-Biała, Oświęcimski Klub Karate, UKS EVAN Nowy Sącz, WM Warriors Olsztyn,  Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka, Krakowska Szkoła Sportowa SMOK, Klub Sztuk Walk Shark Łódź, Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój, Oświęcimski Klub Karate, Zamek Kurzętnik, MKS Mechanik Włodawa, Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska, UKS Diament Pstrągowa, Klub Sportowy Oyama Lublin, (Sportowy Klub Kickboxing Kielce, Viktoria Szydłowiec, Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku, UKS Relaks Skarżysko Kamienna i wiele innych. 


Reprezentant UKS Relaks Jakub Bilski zwyciężył w dwóch kategoriach kick-light i light-contact (Kadet starszy -69kg), Kinga Wiśniewska zawodniczka UKS Relaks również zajęła dwa pierwsze miejsca w light-contact  i kick-ligh (Junior -70kg). Piotr Łopatka (K1 Rules / Senior/ -81kg), zajął trzecie miejsce. W półfinale przegrał z Dawidem Mazurem  (Klub Sportowy Fala Bachórzec)


Wyniki: 
 
K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Rudzki (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  2. Łukasz Koper (Red Fighters Shoot Boxing Club Zelów)
  3. Andrzej Kwasiżur (Klub Sportowy Fala Bachórzec)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Sebastian Dziama (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski)
  2. Konrad Bieńczak (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Michał Wachoń (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Sławomir Folga (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  4. Łukasz Podstawski (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Rafał Grzegorczyk (Red Fighters Shoot Boxing Club Zelów)
  2. Dawid Mazur (Klub Sportowy Fala Bachórzec)
  3. Piotr Łopatka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Marcin BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Kacper woźniak (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Michał Cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Mateusz Smycz (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Dominik Parol (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
    Patryk Nadolski (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Eryk Strzelecki (Academia Gorila Żyrardów)
  5. Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  6. Jakub Pisz (UKS Diament Pstrągowa)
  7. Michał Saramonowicz (Alien Kick Łódź)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Rafał Kosiarski (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Mateusz Babiarz (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku)
    Patryk Kocaj (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
  4. Kamil Kraj (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Daniel Folga (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Łukasz Bienias (Viktoria Szydłowiec)
  7. Konrad Kluczyński (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Damian Zarazik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Piotr Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Adrian Milanowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Marcin Piwowar (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Kamil Sekuła (Oświęcimski Klub Karate)
  6. Bartłomiej Kawczak (Oświęcimski Klub Karate)
  7. Dawid Wilgos (SIAM TEAM GOCZALKOWICE)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Michał Kejres (Akademia Gorilla Żyrardów)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Michal Bratek (SIAM TEAM GOCZALKOWICE)
  3. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Anna Płusa (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Martyna Kot (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Katarzyna SZANIAWSKA (WM Warriors Olsztyn)
 
K1 Rules / Junior starszy [m] / +91kg
  1. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
  2. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Damian Rybak (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Krzysztof Zapała (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Łukasz Kupras (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku)
  2. Damian Dąbrowski (Iron Gym Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Bartłomiej Olszewski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Dawid Trepczyński (ASW Fighter Mogilany)
  3. Piotr Urbaniak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Julia Dudek (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Joanna Gliniak (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Julia Tomczyńska (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Krystian Skobel (Klub Sportowy Oyama Lublin)
  2. Adrian Zychowicz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Marcel Anulewicz (lLegionowski Klub Sportów Walki Tajfun)
  2. Dominik Drabik (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
  3. Igor Nowak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Karol Polak (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
  4. Wiktor Stochmal (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Błażej Krakowski (Red Fighters Shoot Boxing Club Zelów)
  2. Jakub Jagiełło (lLegionowski Klub Sportów Walki Tajfun)
  3. filip pieszko (KSW Sokół Jarosław)
    Oliwier Bardadyn (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Bartłomiej Olszewski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Dawid Tyburski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  6. Piotr Urbaniak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  7. Kacper Bycina (Niedźwiedzie Fight Club)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Patryk Matczak (Alien Kick Łódź)
  3. Mateusz Frankiewicz (KSW Sokół Jarosław)
    Dominik Diug (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Wiktor Wawrzynek (ASW Fighter Mogilany)
  5. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Szymon Kuźdub (Viktoria Szydłowiec)
  7. Dawid Uliński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Szymon Cender (Viktoria Szydłowiec)
  2. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Jakub Dzwonek (Viktoria Szydłowiec)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Natalia Sobczak (Alien Kick Łódź)
  3. Martyna Gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Martyna Rejczyk (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
    Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
  4. Wiktoria Chmiel (FIGHTER Nowa Sól)
 
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Jakub Łyszkowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Mikołaj Młodkowski (WM Warriors Olsztyn)
    Jakub Strączek (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Eryk Szarzyński (Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku)
  5. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Ivo Kutlaca (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  7. Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Bartosz Zając (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Fabian Bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Patryk Mielczarek (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  6. kuba wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
  7. Igor Nuckowski (Niedźwiedzie Fight Club)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Kamil Guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Damian Ścieżka (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
    Mateusz Kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  4. Zbyszek Jarzębski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  5. Alan Dubaniowski (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Stępień Igor (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
    Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Kamil Krzysztofek (ASW Fighter Mogilany)
  5. Mikołaj Bąk (Viktoria Szydłowiec)
  6. Ismael Gabor (FIGHTER Nowa Sól)
  7. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Wiktor Popowicz (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Miłosz Wągiel (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
    Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Kacper Kurzępa (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  5. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  6. Adam Bąk (Viktoria Szydłowiec)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Kacper Szymczakiewicz (KSW Sokół Jarosław)
    Aleksander Grosicki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
 
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Natalia Kałuża (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Olivia BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Marika Kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Maja Słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Natalia Jurkiewicz (ASW Fighter Mogilany)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Natalia SEWERYN (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Zuzanna Szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Julia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Aleksandra Paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  4. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Roksana Rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
    Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Julia Bubak (FIGHTER Nowa Sól)
  5. Dagmara Lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Marlena Stefańska (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Sławomir Delimata (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Patryk Tokarczyk (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Andrzej Jabłoński (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Marcel Pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  4. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mikołaj Majchrowski (UKS EVAN Nowy Sącz)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Tymon Pryczek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
    Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  5. Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Sebastian Gajda (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Jakub Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Leon Bryja (UKS EVAN Nowy Sącz)
    Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Jakub Stefański (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. TYMON DEBERT (FIGHTER Nowa Sól)
 
kick-light / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Roksana Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Hanna Wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  3. Judyta Szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    Oliwia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Junior [m] / -74kg
  1. Wiktor Bąbel (Alien Kick Łódź)
  2. Karol Polak (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
  3. Dominik Drabik (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
    Oliwier Bardadyn (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
light-contact / Junior [m] / -63kg
  1. Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Dawid Uliński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Patryk Matczak (Alien Kick Łódź)
    Dominik Diug (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Junior [m] / -57kg
  1. Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Robert Drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Junior [k] / -70kg
  1. Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
light-contact / Junior [k] / -55kg
  1. Natalia Sobczak (Alien Kick Łódź)
light-contact / Junior [k] / -50kg
  1. Emilia Dadaś (UKS EVAN Nowy Sącz)
  2. Aleksandra Prussak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  3. Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
 
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Mikołaj Drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Anton Bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Mikołaj Młodkowski (WM Warriors Olsztyn)
    Konrad Gosk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Fabian Bartczak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Bartosz Machnik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Kamil Guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Maksymilian Życiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Zbyszek Jarzębski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Miłosz Karcz (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Marcel Brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Hubert Martuszewski (Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Wojciech Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Miłosz Wągiel (Fight Club Boruta Maków Podhalański)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Martin Mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
 
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Amelia Kostrzewa (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  2. Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Marika Kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Kinga Mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Otylia Chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  2. Julia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)
  3. Dominika Niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Oliwia Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
  2. Elżbieta Ferenc (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Dagmara Lewczuk (MKS Mechanik Włodawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Patryk Tokarczyk (UKS EVAN Nowy Sącz)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Łukasz Romański (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  2. Bartosz Malczewski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Bartosz Szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Alan Głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  3. Gracjan Herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Paweł Bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Patryk Sławiński (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Dominik Bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  4. Michał Magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Krystian Turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
  2. Adrian Gwizdała (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Sebastian Gajda (UKS Diament Pstrągowa)
 
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +65kg
  1. Wiktoria Sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Julia Wilkołek (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
  3. Amelia Rzepecka (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -55kg
  1. Michalina Kotyza (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
  2. Justyna Moniewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Maria Zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg
  1. Pola Stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  2. Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  3. Zofia Urbaniec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
    1. Roksana Greczner (Oświęcimski Klub Karate)
    2. Judyta Szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
    3. Oliwia Szmit (UKS EVAN Nowy Sącz)


Komentarze

0wert2020-12-01 13:29#2
Pandemia zbiera żniwo a pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, organizuje się zawody przy udziale publiczności, która jak pokazują zdjęcia, wzorcowo omija nakaz zasłaniania ust , o nosach już nie wspomnę!
Po prostu BRAWO :-?
Cytuj
-6Zibii2020-11-28 23:49#1
I to jest prawdziwa promocja Skarżyska!!!
Brawo dla klubu MISTRZÓW!!!
Myślę, że w konfronatzcji zdmuchnelibyście z planszy klub inny "miszczów"
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Pożałują głupoty !

Opublikowano: 20.01.2021 16:37

Komentarzy: 1

Nie mieli paliwa, spuścili z koparki

Opublikowano: 20.01.2021 10:32

Komentarzy: 0

Promil w organizmie, ucieczka i złamana noga…

Opublikowano: 19.01.2021 14:46

Komentarzy: 0

Driftował przed marketem. Odpocznie od kierow…

Opublikowano: 19.01.2021 10:44

Komentarzy: 7

Rabował w drogeriach

Opublikowano: 18.01.2021 12:36

Komentarzy: 0

Al. Tysiąclecia do przebudowy za środki z FIL…

Opublikowano: 17.01.2021 08:37

Komentarzy: 13

Gratulacje dla Krzysztofa Ratajskiego

Opublikowano: 16.01.2021 19:29

Komentarzy: 4

XXII Zimowa Akademia Karate zakończona

Opublikowano: 15.01.2021 21:30

Komentarzy: 0

Rodziła bliźniaki, do szpitala pojechała radi…

Opublikowano: 15.01.2021 09:50

Komentarzy: 6

Przygotowania do termomodernizacji czterech b…

Opublikowano: 15.01.2021 09:03

Komentarzy: 5

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne