05.12.2020 Ostatnia aktualizacja 17:44, 04.12.2020

Porażka eSKi Skarżysko z Top - Spin Promnik

Opublikowano: 18 Paź 2020
1 1 1 1 1
W niedzielę, 17 października, piłkarki ESKI Skarżysko - Kamienna w ramach 7. kolejki spotkań świętokrzyskiej IV ligi kobiet podejmowały u siebie drużynę Top – Spin Promnik. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:2.

Podopieczne trenera Piotra Gadeckiego w pierwszej połowie kontrolowały spotkanie, po 16 minutach prowadziły już 2:0 i chyba nikt nie spodziewał się innego wyniku jak wygrana gospodyń. Jednak piłka nożna kobiet rządzi się swoimi prawami. W drugiej połowie lepiej prezentowały się zawodniczki z Promnika, które nie tylko odrobiły straty, ale również zdołały strzelić bramkę na wagę trzech punktów.

ESKA Skarżysko – Kamienna – Top Spin Promnik 2:3 (2:0)

Bramki: Katarzyna Chrzanowska 8, Klaudia Smorongiewicz 18 – Kinga Sarnat 51, Weronika Wicha 56, Wiktoria Stępień 83

ESKA: Natalia Kałżyńska – Agata Chowawńska, Katarzyna Chrzanowska, Agnieszka Matysek, Aleksandra Piętak- Magdalena Płyta, Aleksandra Serek, Zuzanna Smorongiewicz, Klaudia Smorongiewicz, Oliwia Sroka, Agnieszka Walkiewicz oraz Weronika Fornal, Aleksandra Szcześniak, Małgorzata Sztando, Wiktoria Szumielewicz. Trener Piotr Gadecki.