Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Image

Forum Siatkówki Skarżysko lepsze od SMS Ostrowiec Świętokrzyski

W sobotę, 7 grudnia, czwartoligowi siatkarze Forum Siatkówki Skarżysko - Kamienna meczem z SMS Ostrowiec Świętokrzyski rozpoczęli rundę rewanżową świętokrzyskiej IV ligi siatkówki mężczyzn. Podopieczni trenera Sławomira Seńkowskiego-Lenarda  pewnie pokonali ostrowczan 3:0 (25:9, 25:13, 25:21). Było to drugie zwycięstwo w rozgrywkach skarżyskiej drużyny.

Pierwsza runda dla drużyny Forum Siatkówki nie była zbyt udana, odnieśli tylko jedno zwycięstwo, w czterech meczach doznali porażki. Runda rewanżowa nie mogła się lepiej rozpocząć, skarżyszczanie udanie zrewanżowali się za porażkę w Ostrowcu 3:0 pokonując rywali pewnie i zdecydowanie w takim samym stosunku.

W pierwszym secie gospodarze dosłownie zdemolowali gości z Ostrowca, wygrali do 9. Podobnie było w drugim secie, jednak tym razem ostrowczanie zdobyli 13 punktów. Najbardziej wyrównany był trzecie set, w którym siatkarze ze Skarżyska wygrali 25:21.

Rozpoczęła się II runda rozgrywek IV ligi. Po okresie organizacyjnym zespołu i okresie przygotowawczym, zaczynamy walkę o punkty. Mecz w Ostrowcu przegraliśmy. Wyciągnęliśmy wnioski z przegranej. Obecnie po okresie wstępnego okresu przygotowawczego zmieniliśmy filozofię treningów i jesteśmy optymistami przed następnymi spotkaniami - powiedział Sławomir Seńkowski - Lenard, trener Forum.

W kolejnym spotkaniu Forum Siatkówki zmierzy się na wyjeździe z Absolwentami Starachowice

Forum Siatkówki Skarżysko - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:9, 25:13, 25:21).

Forum: Jedynak, Olszyna, Hampel, Domagała, Adamczyk, Łakomiec, Wanko, Kania, Granżan, Pajek, Janikowski

SMS: Osuch, Surmański, Zięba, Wierzchowski, Kubik, Nartowski, Cukrowski, Wróbel, Klechowski,