22.11.2019 Ostatnia aktualizacja 09:05, 22.11.2019

Osiem medali zawodników SKSW na turnieju karate w Końskich

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: SKSW
Opublikowano: 30 Lis -0001
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
6 października w niedzielę 2019 w hali sportowej w Końskich odbywał się kolejny Turniej Karate o Puchar z Żeliwa, który zgromadził około 300 zawodników i zawodniczek z 27 klubów z całej Polski.

W tej bardzo mocno obsadzonej imprezie Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team zdobyli 8 medali w tym 2 złote, 1 srebrny medal i 5 brązowych medali. Zawodnicy na turniej pojechali bez trenera sensei Zbigniewa Zaborskiego, który w tym czasie przebywał z pierwszym składem na Mistrzostwach Ukrainy we Lwowie, a w asyście instruktorów Skarżyskiego Klubu Sportów Walki Jacka Pastuszko i Moniki Świerczyńskiej. To duży sukces Skarżyskiego Klubu Sportów.

Złote medale zdobyli
1. Oliwia Fornal
2. Anna Pieniążek

Srebrny medal zdobyła
1. Aleksandra Domagała

Brązowe medale zdobyli
1. Julia Domagała
2. Maja Oleksiak
3. Borys Świerczyński
4. Nadia Pieniążek
5. Amelia Leszczyczyńska

To piękny sukces Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team”,zdobyty na kolejnym Turnieju Karate Kyokushin.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z sukcesu w Końskich, powiedział po powrocie z Ukrainy sensei Zbigniew Zaborski po raz kolejny udowodniliśmy, że nasi zawodnicy są mocno przygotowani i wspaniale prezentują klub na turniejach krajowych ogólnopolskich i międzynarodowych. To wspaniała promocja naszego miasta i regionu nie tylko w kraju ale i za granicą. Szkoda tylko, że nikt tego nie docenia, a robimy największą promocję miasta i regionu. Jesteśmy najlepszym klubem sportów walki, borykamy się z wieloma problemami, ale nie poddajemy się walczymy, przecież uprawiamy tak wspaniałą sztukę walki jaką jest KARATE KYOKUSHIN może kiedyś nasz głos zostanie usłyszany i ktoś nam pomoże. 

Dziękuję bardzo zawodnikom za ich cudowną postawę na macie i osiągnięte rezultaty. Dziękuję instruktorom naszego klubu senpai Monice Świerczyńskiej i senpai Jackowi Pastuszko za prowadzenie zawodników oraz rodzicom za opiekę. To piękny początek sezonu startowego, kolejny start i kolejny sukces, to bez wątpienia efekty pracowitych wakacji. To właśnie obozy sportowe organizowane przez nasz Klub Karate Zaborek-team przyczyniają się do wyników. Kto nie szuka wymówek i skupia się na wyznaczonym celu, ten wcześniej czy później cel osiąga.

Nasze najbliższe plany to organizacja i udział w zawodach karate organizowanych przez nasz klub (19 października, w Skarżysku). Zapraszamy mieszkańców miasta i nie tylko do dopingowania naszych zawodników. To impreza międzynarodowa, na którą już potwierdziły udział kraje z zagranicy.
Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

VII Marsz Szlakiem Pamięci „Zaduszki partyzan…

Opublikowano: 22.11.2019 10:05

Komentarzy: 0

Święto pracowników służb społecznych

Opublikowano: 21.11.2019 12:44

Komentarzy: 0

Potrącenie czterech osób (na przejściu dla pi…

Opublikowano: 21.11.2019 07:53

Komentarzy: 20

Poznaliśmy lauretów XII Skarżyskiego Przegląd…

Opublikowano: 20.11.2019 20:44

Komentarzy: 1

V Ogólnopolski Festiwal Tańca Uniwersytetów T…

Opublikowano: 20.11.2019 15:17

Komentarzy: 0

Areszt dla sprawcy pobicia nastolatka

Opublikowano: 20.11.2019 14:46

Komentarzy: 1

Kolejny krok do wymiany oświetlenia ulicznego…

Opublikowano: 20.11.2019 13:18

Komentarzy: 3

PSZOK wstrzymuje przyjmowanie niektórych rodz…

Opublikowano: 20.11.2019 10:40

Komentarzy: 12

Będą kolejne (drastyczne) podwyżki opłat za o…

Opublikowano: 19.11.2019 19:40

Komentarzy: 26

VII Turniej Policjantów Województwa Świętokrz…

Opublikowano: 19.11.2019 15:49

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +