26.08.2019 Ostatnia aktualizacja 20:52, 25.08.2019

Cztery bramki Granatu w meczu z Centrum Radom

Opublikowano: 31 Lip 2019
5 1 1 1 1 1
Piłkarze Granatu Skarżysko w środę 31 lipca, rozegrali kolejne spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do nowego sezonu świętokrzyskiej IV ligi. Podopieczni trenera Dominika Rokity tym razem zmierzyli się z drużyną Centrum Radom, spotkanie zakończyło się zwycięstwem "trójkolorowych" 4:0.

Do inauguracji rozgrywek IV ligi jest już coraz bliżej (liga startuje 10 sierpnia), zespół Granatu dopina sprawy kadrowe na ostatni guzik i rozgrywka kolejne mecze kontrolne. W środowe popołudnie podopieczni trenera Dominika Rokity podejmowali na własnym terenie zespół Centrum Radom, który występuje w lidze okręgowej.

Przedostatni mecz sparingowy Granatu zakończył się zwycięstwem skarżyskiej drużyny 4:0. Pierwsza bramka padła w 16. minucie meczu, Błażej Miller idealnie przymierzył z rzutu wolnego nie dając szans bramkarzowi rywali. Kolejne bramki padły w drugiej połowie meczu, w 53. minucie Marcin Kołodziejczyk mocnym strzałem podwyższył stan spotkania na 2:0. Kwadrans przed zakończeniem spotkania kolejną bramkę zdobył Bartłomiej Kołomański. Wynik meczu ustalił Bartosz Styczyński, który w 82. minucie wykorzystał rzut karny.

Kolejnym sparingpartnerem Granatu będzie drużna Orlęta Kielce, mecz zostanie rozegrany w sobotę, 3 sierpnia, o godz. 10.00 w Skarżysku-Kamiennej.

Granat Skarżysko - Centrum Radom 4:0 (1:0)

0:1 Błażej Miller 16'
0:2 Marcin Kołodziejczyk 53'
0:3 Bartłomiej Kołomański 75'
0:4 Bartosz Styczyński 82' (z karnego)

Granat: Sieczka - Suwara, Styczyński, Bednarski, Kolasa - Papros, Wojna, Kołodziejczyk, Uciński - Jaśkiewicz, Miller oraz Żytniewski, Głowaczewski, Kołomański, Piotrowski, Brożyna, Gładyś, Szyszka, Angelo, Stopiński.

Sparingi Granatu Skarżysko (miejsce rozegrania meczów do ustalenia)
13.07.2019 Szydłowianka Szydłowiec 0:7 Granat Skarżysko
20.07.2019 Granat Skarżysko 0:1 Proch Pionki