17.12.2018 Ostatnia aktualizacja 22:29, 16.12.2018

Kolejne zwycięstwo siatkarek Dany Gameb UKS Relaks

Dana Gameb, Foto: Dana Gameb
Opublikowano: 16 Lis 2018
1 1 1 1 1
W czwartek, 15 listopada, drużyna Dana Gameb UKS Relaks w ramach 3. kolejki spotkań Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Kobiet zmierzyła się u siebie  z wiceliderem KU AZS UJK Kielce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodyń 3:0 (25:20, 25:18, 25:11).

Na sali ZS w Skarżysku Kościelnym podejmowaliśmy zawsze groźny zespół wicelidera tabeli 3 ligi KU AZS UJK Kielce. Nasz zespół skoncentrowany od samego początku spotkania nie za wiele pozwolił dziś kielczankom na rozwinięcie skrzydeł. W tym meczu to my mieliśmy więcej atutów po swojej stronie i z każdą zagraną piłką nasza drużyna uzyskiwała coraz większą przewagę.

Początek pierwszego seta w miarę wyrównany, ale po 10 punktach nasza przewaga zaczęła wzrastać i kilka punktów różnicy utrzymało się do końca seta . Pierwszy set wygrywamy 25:20 . W drugim podobnie , początek w miarę punkt za punkt , ale im dłużej trwało spotkanie tym nasze dziewczyny zaczęły grać bardziej na luzie i przewagę jaką uzyskały w połowie seta dowiozły do końca , set wygrywamy 25:18.

Trzeci set wygrywamy 25:11. W zespole z Kielc siadło przyjęcie, zawodniczki z UJK nie potrafiły nam zagrozić atakiem. Seria zagrywek Weroniki Wilczyńskiej całkowicie wybiła kielczanki z rytmu gry i ten set zakończył się bardzo szybko. Wygrywamy kolejny mecz 3:0 i po 3 kolejkach jesteśmy liderem 1 grupy 3 ligi świętokrzyskiej kobiet . Zaczyna powoli procentować spora już liczba rozegranych meczy na turniejach towarzyskich. Widać już zgranie zespołu i walkę do jakiej byliśmy przyzwyczajeni w poprzednim sezonie.

Teraz przed nami kolejny turniej. Już w najbliższą sobotę i niedzielę jesteśmy organizatorem IV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet I mężczyzn Amatorów. W turnieju rozgrywanym na hali MCSiR w Skarżysku rywalizować będzie 15 zespołów z całej Polski . Zapraszamy w sobotę już od godziny 9 , a w niedzielę rozgrywki finałowe od godziny 9:30

DANA GAMEB UKS RELAKS - KU AZS UJK KIELCE 3:0 ( 25:20, 25:18, 25:11)

Dana Gameb UKS Relaks: Wilczyńska Weronika, Łękawska Dominika, Bogusiewicz Katarzyna, Zielińska Klaudia, Kalwat Sylwia, Wieczorek Agnieszka, Nikiel Magda, Staniszewska Paulina, Jedlińska Kamila. Trener: Jarosław Mosiołek.