27.04.2018 Ostatnia aktualizacja 07:34, 27.04.2018

Łatwe zwycięstwo STS-u Skarżysko z Czarnymi Połaniec

Opublikowano: 12 Sty 2018
1 1 1 1 1
W piątek, 12 stycznia, siatkarze STS Skarżysko - Kamienna podejmowali na własnym parkiecie drużynę Czarnych Połaniec. Spotkanie rozegrano w ramach 9. kolejki spotkań Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem skarżyszczan 3:0 (25:18, 25:17, 25:13).

Łatwo, szybko i przyjemnie, tak w skrócie można podsumować spotkanie STS-u Skarżysko z drużyną z Połańca, która zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce. Skarżyska drużyna przed tym spotkaniem plasowała się na czwartej pozycji w tabeli.

Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie, już na początku pierwszego seta odskoczyli na kilka punktów, ale goście nie dawali za wygraną, doprowadzając do remisu 7:7, później ponownie siatkarze STS-u zaczęli punktować i nie oddali prowadzenia do końca seta wygrywając pierwszą partię do 18.

Początek drugiego seta bardzo podobny do pierwszego,  w początkowej fazie gra punkt za punkt, jednak później gospodarze rozkręcali się z minuty na minutę, ostatecznie pokonując przyjezdnych do 17.

Trzeci set już pod dyktando gospodarzy, którzy pozwolili siatkarzom Czarnych zdobyć tylko 13 punktów. STS Skarżysko - Kamienna pewnie pokonuje drużynę z Połańca 3:0. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Grzegorz Wojcieszek, kapitan skarżyskiej drużyny.

W kolejnym spotkaniu STS podejmować będzie u siebie drużynę Hetman Włoszczowa. Mecz odbędzie się w piątek, 19 stycznia, o godzinie 19.00

STS Skarżysko - Kamienna  - Czarni Połaniec 3:0 (25:18, 25:17, 25:13)

STS: Kocia, Nasiadek, Migus, Gos (libero), Wojcieszek, Waligóra, Michalczak, Kopycki, Swajdo, Brojek

Czarni: Kowalski, Bober, Roguz, Sowiński, Ambroży, Filipowicz, Kasperek, Kozłowski, Kazberuk (libero)