Gładka porażka Dany Gameb w Ostrowcu

W czwartek 23 marca, drużyna Dany Gameb Skarżysko Kościelne rozegrała przedostatnie spotkanie fazy finałowej, podopieczne trenera Jarosława Mosiołka zmierzyły się na wyjeździe z ZSOMS SMS Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie zakończyło się łatwym zwycięstwem gospodarzy 3:0 (25:7, 25:10, 25:18)

Nie pamiętam na przestrzeni ostatnich 5 lat abyśmy w secie nie zdołali wyjść z 10 punktów , a tak się stało w spotkaniu z SMS . Niestety od samego początku nie działało nic, Brak odbiór , dobrej wystawy i co najważniejsze nikt nie potrafił wstrzelić się w boisko przeciwniczek z ataku, Szybkie 3:0 i powrót do domu. Mamy nadzieje że w najbliższej przyszłości już się nie przydarzy taki mecz w naszym wykonaniu , bo aż żal było dziewczyn, że się tak męczą - relacjonuje trener Jarosław Mosiołek. .

Pierwsze dwa sety zdecydowanie dla ostrowczanek, które gładko wygrały do 7 i 10. W trzecim secie zawodniczki Dany zdobyły 18 punktów.

W poniedziałek 27 marca, Dana Gameb zagra ostatnie spotkanie fazy finałowej, podejmować będzie u siebie SPS Construction Kielce. Początek spotkania o godzinie 18.00.

ZSOMS SMS Ostrowiec - Dana Gameb Skarżysko Kościelne 3:0 (25:7, 25:10, 25:18)

Dana Gameb zagrała w składzie:  Staniszewska, Zawadzka, Kalwat, Kamińska, Parszewska, Łękawska , Kubicka