SP 7 i Gimnazjum nr 2 najlepsze w sztafetowych biegach przełajowych

W czwartek 29 września, na terenie byłego stadionu Ruchu przy ul.Piłsudskiego odbyły się Mistrzostwa Skarżyska w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorem imprezy był Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna, koordynatorem zawodów - Dariusz Frydryk.  W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa Nr 7, wśród gimnazjów najlepsze było Gimnazjum nr 2.

Szkoły podstawowe i gimnazjalne miały do przebiegnięcia 800 (10 zawodników). Wśród dziewcząt, w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr  7, choć przez większość biegu prowadziła Szkoła Podstawowa nr 13, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 13, trzecie miejsce zajęły uczennice Szkoły Podstawowej nr 8.

Wśród chłopców zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 13, trzecie SP 5.
W kategorii szkół gimnazjalnych w sztafetach udział wzięli uczniowie Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęły reprezentantki Gimnazjum nr 2, podobnie było w kategorii chłopców, drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 1.