ALPN: Drew-rut i Belfry najlepsze po pierwszej rundzie

Piłkarze amatorzy zakończyli pierwszą rundę rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Mistrzem rundy wiosennej w pierwszej lidze została ekipa Drew-rut, na półmetku ligi Oldboyów prowadzą Belfry. W drugiej lidze na prowadzeniu jest Wielka Wieś.

Piłkarze pierwszej ligi rozegrali ostatnią, dziewiątą kolejkę rundy wiosennej. W pierwszym spotkaniu Wanmięs  Witex pokonał Cezar 4:0, wynik mógłby być wyższy, przy stanie 4:0 drużyna Cezara została zdekompletowana i zeszła z boiska. W drugim spotkaniu wicelider ZEORK rozgromił Grom 10:2. Lider Drew-rut wysoko pokonał drużynę skarzysko24.pl 7:2. W ostatnim spotkaniu Dziki wygrały z Freedomem Kamienna 4:0.

W lidze Oldboyów została rozegrana dziesiąta seria spotkań. W pierwszym meczu Foto Kadr pokonał Posadaj 3:1, w drugim spotkaniu Taktyczny Piątek podzielił się punktami z Kamexem Plus po remisie 2:2. W ostatnim spotkaniu Flo - Cars pokonał BMBS Ganer

Teraz przed piłkarzami wakacyjna przerwa, rozgrywki zostaną wznowione w połowie sierpnia.