Sparingowa porażka Granatu z KSZO Ostrowiec

. W środę 25 lutego, piłkarze Granatu rozegrali siódme spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do rundy wiosennej III ligi, podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego zmierzyli się z innym trzecioligowcem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, spotkanie zakończył się zwycięstwem drużyny z Ostrowca 3:1.

Inauguracja rundy wiosennej zbliża się dużymi krokami, piłkarze Granatu Skarżysko szlifują formę podczas treningów oraz meczów sparingowych, w środę 25 lutego rozegrali kolejny mecz kontrolny, w Ostrowcu Świętokrzyskim zmierzyli się z tamtejszym KSZO.

Gospodarze dobrze zagrali pierwszą połowę, ambitnie i walecznie, czego efektem były dwie bramki Michała Kosowskiego w 23 i 32 minucie. Ze strony Granatu golkipera gości próbowali zaskoczyć Ignatov i Malinowski, jednak ich strzały okazały się nieskuteczne. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem KSZO 2:0.

W drugiej połowie gospodarze zrobili parę zmian w składzie, Granat zyskał lekką przewagę i udokumentował ją bramką Bartosza Malinowskiego w 55 minucie. W 78 minucie trzecią bramkę dla KSZO zdobyły Michał Gajos, były zawodnik Granatu. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1

W sobotę 28 lutego Granat zmierzy się z Radomiakiem Radom początek meczu godzina 11.00, w Radomiu.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Granat Skarżysko 3:1 (2:0)

1:0 Michał Kosowski '23
2:0 Michał Kosowski '32
2:1 Bartosz Malinowski '55
3:1 Michał Gajos '78

Granat: P.Michalski - Markowicz, Styczyński, Gębura, Kupczyk - Sala, Mianowany, Kołodziejczyk, Ignatov, Dziubek - Malinowski oraz Borgensztajn, Imiela, Kowalski, Chrzanowski, Smolarczyk, Lisowski, Orlikowski