( 11 głosów )
Wstaw na Facebooka
Krzysztof Grzegorek, były wiceminister zdrowia w rządzie PO, pijany zasnął na korytarzu poselskiego hotelu. Dzisiejszy "Fakt" publikuje zdjęcia posła. Grzegorek w rozmowie z "Faktem" przyznał, że wypił. Za swoje naganne zachowanie przeprosił.

Jako "trochę zaskakującą" określił Gosiewski sprawę byłego wiceministra zdrowia i b. posła PO Krzysztofa Grzegorka, którego zdjęcia opublikował "Fakt". Fotografie zostały wykonane w czwartek późnym wieczorem i wskazują na to, że śpiący na podłodze sejmowego korytarza poseł mógł być pijany.

Gosiewski: Grzegorek niewiele dawał oznak życia na tym zdjęciu

- Pan Grzegorek niewiele dawał oznak życia na tym zdjęciu, a jeżeli rzeczywiście takie zdarzenie było, to by świadczyło, że być może jest to przypadek, który powinien być poddany ocenie medycznej. Dlatego, że doprowadzenie się do takiego stanu, w którym nie daje się oznak życiowych, jest po prostu kłopotliwe pod względem medycznym – komentował Gosiewski.

Grzegorek: Jest mi szalenie przykro

Grzegorek w rozmowie z "Faktem" przyznał, że wypił. Za swoje naganne zachowanie przeprosił. – Pod wpływem alkoholu nie poruszałem się po Sejmie, nie brałem udziału w pracach. Jest mi szalenie przykro. Cóż więcej mogę powiedzieć – stwierdził Grzegorczyk. – Czy nie jest rzeczą dopuszczalną, że po pracy, wieczorem posłowie gdzieś się zabiorą, wypiją lampkę wina, czy kieliszek alkoholu – usprawiedliwiał się w rozmowie z "Faktem".

Graś: To jest rozmowa z małym skarżypytą

Według Pawła Grasia, byłego partyjnego kolegi Krzysztofa Grzegorka, posłowie Prawa i Sprawiedliwości przez nagłaśnianie takich sytuacji "szukają usprawiedliwienia dla zachowania Elżbiety Kruk".- Taka dyskusja z PiS-em nie odpowiada mi – mówi. - To jest rozmowa z małym skarżypytą – twierdzi Graś. Według niego, owy skarżypyta mówi "proszę pani - właściwie to ja byłem niegrzeczny, ale Jasiu też był niegrzeczny, wiec niech pani Jasia tez ukaże".

Siedem zarzutów prokuratorskich

Na Grzegorku ciąży siedem zarzutów prokuratorskich; cztery z nich dotyczą korupcji, a pozostałe trzy - nakłaniania innych osób do poświadczania nieprawdy w dokumentach. Korupcyjne dotyczą lat 2002 i 2003, kiedy Grzegorek był dyrektorem ds. lecznictwa w szpitalu w Skarżysku-Kamiennej (Świętokrzyskie). Miał wtedy przyjąć 22 tys. zł od przedstawicieli firmy Johnson&Johnson w zamian za doprowadzenie do zakupu przez skarżyski zoz materiałów medycznych tej firmy.

W związku z tą sprawą, parlamentarzysta zrezygnował z funkcji wiceministra, zawiesił członkostwo w PO oraz klubie parlamentarnym tej partii.

tka/tr
Źródło:Wstaw na Facebooka

Komentarze 

 
0 #5 Konrad 2008-11-25 20:55
Polecam
http://www.efakt.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=38656
 
 
0 #4 Grzecho 2008-11-25 20:50
Na miejscu Gosiewskiego, to akurat na ten temat bym się nie wypowiadał. Wszyscy pamiętają chyba jego bełkotliwą wypowiedź dla radia Maryja.
 
 
0 #3 Fernando 2008-11-25 18:39
Stronka świętokrzyskiej PO nie działa (od dawna). Czyżby degrengolada dotknęła już całą strukturę? A co na to p. senator, miał zdynamizować życie partii w regionie, szkoda że PO w kraju i PO w świętokrzyskim to skrajnie różne byty. Kiedyś ze zbliżonych powodów i osób rozwiązano struktury sld w Skarżysku, może to powtórzyć dla PO? Pan premier Tusk powinien zacząć działać, ratować się i partię bo z prezydentury będą nici i tylko cud pomoże.
 
 
0 #2 kinga 2008-11-25 15:40
Ciekawe co pił? Pewnie trunki od Palikota !
 
 
0 #1 motyla noga 2008-11-25 10:40
I nikogo to nie bulwersuje???? To, że nie brał udziału w pracach Sejmu i że zdarzyło się to pierwszy raz nie ma najmniejszego znaczenia. Jako poseł przebywał w Sejmie w stanie niewłaściwym. Trochę więcej twarzy, Panie pOśle.
 

Zaloguj się, by komentować...

Wydarzenia

Powołano Komitet Honorowy obchodów 100. rocznicy powstania harcerstwa w Skarżysku

Powołano Komitet Honorowy obchodów 100. rocznicy powstania harcerstwa w Skarżysku

. Za niespełna rok harcerstwo w Skarżysku - Kamiennej będzie świętowało 100. rocznicę swojego powstania. Wkład jaki organizację harcerskie włożyły w kształtowanie sie i rozwój społeczeństwa naszego miasta jest niedoceniony. Ruch harcerski przez te wszystkie lata rozwijał charaktery młodych ludzi i...

Aktualności 02 Cze 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Po konferencji prasowej Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga

Po konferencji prasowej Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga

.We wtorek w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej odbyła się konferencja prasowa Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga. Głównymi tematami konferencji były m.in.: przedstawienie informacji nt. tworzonego w naszym mieście Centrum Obsługi Inwestora, a także przedstawienie informacji o ko...

Aktualności 02 Cze 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Sport

Pływacki Dzień Dziecka

Pływacki Dzień Dziecka

.W sobotę 30 maja na pływalni MCSiR w Skarżysku-Kamiennej rozegrano Turniej Pływacki- "Pływacki Dzień Dziecka". Organizatorem tego wydarzenia była Szkółka Pływacka AQUA Martyny Maćkowiak. Celami turnieju były m.in.: popularyzacja pływania wśród dzieci, propagowanie pływania jako formy spędzania wo...

Sport 01 Cze 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Dzień Sportu w Ekonomiku

Dzień Sportu w Ekonomiku

. W poniedziałek 1 czerwca, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Skarżysku - Kamiennej zamienili szkolne ławy na boisko sportowe, na kompleksie boisk przy ul.Sienkiewicza 34 odbył się Szkolny Dzień Sportu. Nauczyciele wychowania fizycznego oraz kadra pedagogiczna wraz z  uczniami  po...

Sport 01 Cze 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Z kraju i ze świata

 • Województwo
 • Kraj
 • Świat
 • Sport
 • Kultura
 • Biznes

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

default
w.Nieruchomości
  31.05.2015 17:20

default
w.Nieruchomości
  31.05.2015 17:20

default
s. Nieruchomości
  31.05.2015 17:19

default
Dam pracę
  24.05.2015 16:06

default
Dam pracę
  24.05.2015 15:59

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

W jakich godzinach powinien wg. Ciebie funkcjonować Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej?

FB

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.