28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

Kolizja trzech samochodów na ulicy Kościuszki w Bliżynie

Autor:
Straż Skarżysko
Opublikowano: 13 Cze 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
13 czerwca 2022 r. o godzinie  7:55, do stanowiska kierowania komendanta powiatowego państwowej straży pożarnej w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej, w której uczestniczyły dwa samochody osobowe i jeden dostawczy.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane trzy zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna oraz jeden zastęp z OSP Bliżyn. Po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej okazało się, że pojazdem najbardziej uszkodzonym podróżowała kobieta z czwórką dzieci w wieku przedszkolnym. Po przebadaniu przez lekarza z zespołu ratownictwa medycznego dzieci udały się na zajęcia edukacyjne do pobliskiego przedszkola. Natomiast kobieta z urazem głowy została zabrana do szpitala na dalsze badania specjalistyczne. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i sorpcji wyciekłych płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów.


Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak – oficer prasowy KP PSP Skarżysko-Kamienna, Zdjęcia: mł. bryg. Rafał Surdy – JRG Skarżysko-Kamienna


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl