28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

Dwie kolizje w miniony weekend na terenie miasta

Autor:
MB, Marcin Kuźdub ( KP PSP w Skarżysku)
Opublikowano: 17 Sty 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W miniony weekend na terenie naszego miasta doszło do dwóch kolizji drogowych. Zdarzenia miały miejsce na Alei Niepodległości i alei Piłsudskiego.
 
Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek przed godziną 16 na Alei Niepodległości, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe BMW oraz MITSUBISHI. W samochodzie BMW podróżowały dwie osoby, które nie odniosły obrażeń. Samochodem MITSUBISHI podróżowała jedna osoba, która była pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach oraz na zakręceniu butli z LPG w samochodzie BMW. Ruch w miejscu prowadzenia działań przez ponad godzinę był całkowicie zablokowany.

W działaniach uczestniczyły dwa zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna oraz jeden zastęp z OSP Skarżysko-Kamienna.

Dzień później (15 stycznia) godzinie 13:49 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o kolejnej kolizji, która miała miejsce na alei Piłsudskiego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono, kolizję trzech samochodów osobowych – Dacia Duster, Audi A4 oraz BMW. W wyniku zdarzenia nikt nie został na szczęście poszkodowany. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach oraz na sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Aleja Piłsudskiego, w miejscu prowadzenia działań przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana.

W działaniach uczestniczyły dwa zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna oraz jeden zastęp z OSP Skarżysko-Kamienna.
Zdjęcia: OSP Skarżysko, asp. sztab. Rafał Siedlecki – JRG Skarżysko-Kamienna

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl