22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

Jazda po chodniku warta 1500 złotych

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 12 Sty 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna

W myśl nowych przepisów na płacenie wysokich mandatów narażają się uczestnicy ruchu łamiący przepisy drogowe. Tylko wczoraj wpadło kilku kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Będą musieli zapłacić grzywny od 800 do 2000 złotych. Mandatem w wysokości 1500 złotych ukarany został kierowca dostawczego busa. Po przejściu dla pieszych wjechał na chodnik i kontynuował jazdę trotuarem.

Od początku roku obowiązują nowe przepisy ruchu drogowego. Dotyczą głównie wysokości kar za występki na drodze. Z wysokimi grzywnami muszą liczyć się m.in. kierujący pojazdami przekraczający dozwoloną prędkość. Tylko we wtorek skarżyscy policjanci ujawnili kilku sprawców takich wykroczeń. Zostali ukarani mandatami od 800 do 2000 złotych. 1500 złotych zapłacić będzie musiał 27-latek z Suchedniowa, który dostawczym peugeotem po przejściu dla pieszych wjechał na chodnik i kontynuował po nim jazdę.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl