22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

Ślubowali nowi policjanci

Autor:
J.G (KPP Skarżysko - Kamienna)
Opublikowano: 08 Sty 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna

W piątek w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Z uwagi na panującą epidemię, uroczystość miała skromny charakter i przebiegała zgodnie z wymogami sanitarnymi.

W piątek w sali konferencyjnej skarżyskiej komendy policji trzej nowi policjanci złożyli uroczyste ślubowanie. Po wypowiedzeniu przez nich roty ślubowania, szef powiatowej jednostki mł. insp. Tomasz Jarosz wręczył swym podwładnym legitymacje służbowe i przywitał ich w szeregach Policji. W uroczystości udział wzięli przyszli przełożeni policjantów oraz kapelan miejscowych funkcjonariuszy. Ks. Krzysztof Sieczka  pobłogosławił zgromadzonym i życzył bezpiecznej służby nowym posterunkowym.

Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i obowiązujące obostrzenia uroczystość miała skromny charakter. Odbyła się  z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Za kilka dni nowi stróże prawa wyjadą na kurs podstawowy, a po jego ukończeniu rozpoczną służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.Komentarze

+9Babcia Jadzia2022-01-10 09:13#2
Komu policjanci ślubowali ? Kapelanowi ? Funkcja kapelana w służbach mundurowych to potwarz dla munduru i orła !
Cytuj
+11Kokosanka2022-01-09 09:58#1
Ten plebanek jest tam tak potrzebny jak bielizna kobiecie lekkich obyczajów
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl