22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

Zderzenie dwóch samochodów w Suchedniowie na ul. Berezów

Autor:
Straż Skarżysko
Opublikowano: 07 Paź 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
6 października o godzinie 06:47 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Suchedniowie na ul. Berezów. Po dojeździe na miejsce akcji jednostek ochrony przeciwpożarowej, stwierdzono zderzenie samochodu dostawczego Renault z samochodem osobowym marki Nissan.
 
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom z samochodu osobowego oraz na neutralizacji i sorpcji wyciekłych płynów eksploatacyjnych. Poszkodowani mężczyźni, po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego pozostali na miejscu zdarzenia z uwagi na brak wskazań na dalsze badania specjalistyczne. W działaniach brały udział łącznie cztery zastępy (JRG Skarżysko-Kamienna, OSP Suchedniów oraz OSP Ostojów) – 16 ratowników.
 

Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak –oficer prasowy KP PSP Skarżysko-Kamienna, Zdjęcia: asp. Dawid Kowalik – JRG Skarżysko-Kamienna


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl