30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022

Kradzież metalowych kształtowników

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 06 Paź 2021
Oceń:
3 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna

Nawet pięć lat za kratkami spędzić mogą dwaj mieszkańcy Suchedniowa. 23-latek i 29-latek podejrzani są o kradzież metalowych elementów konstrukcyjnych z posesji na terenie Suchedniowa. W ręce policjantów wpadli w niedzielny poranek. Niebawem ze swojego zachowania tłumaczyć się będą przed sądem.

W minioną sobotę skarżyscy stróże prawa przyjęli zgłoszenie od mieszkańca Suchedniowa o kradzieży metalowych elementów konstrukcyjnych z terenu nieogrodzonej posesji. Ważące blisko 2 tony kształtowniki warte były 11 500 złotych i mogły zostać skradzione w okresie ostatnich dwóch tygodni. W niedzielę policjanci zatrzymali 23-latka i 29-latka, którzy podejrzewani byli o związek ze sprawą. Karani już wcześniej mieszkańcy Suchedniowa trafili za kratki. W poniedziałek obaj usłyszeli zarzut jednej kradzieży metalowych elementów wartych 1600 złotych.

Śledczy zaznaczają, że sprawa jest rozwojowa i będą badać udział obu podejrzanych w kradzieży pozostałego mienia. Mężczyznom grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl