09.12.2021 Ostatnia aktualizacja 21:15, 08.12.2021

„Bezpieczny przejazd – Szlaban na ryzyko”

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 09 Lip 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna

W piątkowy poranek na przejeździe kolejowym na ulicy Berezów w Suchedniowie prowadzona była ogólnopolska akcja profilaktyczna „Bezpieczny przejazd – Szlaban na ryzyko”. W działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa wraz z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, udział wzięli policjanci z suchedniowskiego komisariatu.

Trwa kolejna edycja kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd – Szlaban na ryzyko”. Głównym celem przedsięwzięcia jest podnoszenie świadomości społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych i terenach kolejowych   Kierowcy przejeżdżający w piątek przez przejazd kolejowy na ul. Berezów w Suchedniowie spotykali policjantów, sokistów i pracowników kolei. Użytkownicy czterech kółek otrzymali ulotki informacyjne,  które pokazują na jakich zasadach działają sygnalizatory i rogatki na przejazdach kolejowych. Ponadto informowano kierowców  jak uruchomić alarm w razie awarii auta na przejeździe, wypadku lub zagrożenia wypadkiem.


Komentarze

0Sko1222021-07-10 16:35#1
Po polsku mówi i pisze się ROGATKA
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne