25.10.2020 Ostatnia aktualizacja 14:16, 24.10.2020

Wypadek na terenie zakładu produkującego masy bitumiczne

Autor:
Z.B, Foto:Mariusz Busiek
Opublikowano: 25 Maj 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W poniedziałek, 25 maja, na terenie zakładu gdzie powstają masy asfaltowe przy ul. 11 listopada, doszło do wypadku. Elementy taśmociągu przygniotły mężczyźnie nogi. 

Jak informuje asp. Jarosław Gwóżdź, , oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej - na terenie zakładu produkcyjnego masy bitumiczne, około 15.30 doszło do wypadku przy pracy, 22-letni pracownik znajdował się na platformie technicznej i nadzorował taśmociąg kubełkowy dostarczający granulat do bębna maszyny. Taśmociąg z nieznanej na razie przyczyny zerwał się przygniatając mężczyznę

Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna doznał obrażeń kończyn dolnych. Poszkodowany jest przytomny, znalazł się pod opieką strażaków jednostki ratowniczo-gaśniczej ze Skarżyska – Kamiennej. Na miejscu zdarzenia pracowała również grupa wysokościowa z Kielc, pogotowie ratunkowe i policja. 




Komentarze

+4Adek2020-05-26 09:56#4
Cytuję Wieżowiec:
Taniej wieżowce skrócić :) do 25 metrów. Dużo ich nie jest?

Bardzo prymitywna ironia :-x . To ma być śmieszne? Wyszło żałosne
Cytuj
-4Wieżowiec2020-05-26 06:15#3
Taniej wieżowce skrócić :) do 25 metrów. Dużo ich nie jest?
Cytuj
+7V22020-05-25 22:09#2
A ja mam pytanie, po jaka cholerę tyle jednostek i zastępów ? Jednego chłopa przygoniotlo a w akcji brało udział z 50 ludzi, z czego i tak wszyscy stali i czekali aż przyjedzie drabina z Kielc ??
Cytuj
+29farciarz2020-05-25 18:50#1
Tam chyba odbywa się już demontaż urządzeń w związku z zakończeniem budowy obwodnicy. Pominąwszy dywagacje co, jak i dlaczego - dużo dają do myślenia możliwości ratownicze naszej PSP, skoro do wysokości 25 metrów wzywa się posiłki, w tym drabinę z Kielc. To jest 6-7 piętro a co jeśli będzie konieczność akcji wyżej?! Za każdym razem drabina będzie gnać z Kielc? A jeśli nie zdąży? Nie można było swego czasu dofinansować u nas dłuższej bo przecież taka była opcja?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Błażej Miller zapewnił zwycięstwo Granatowi w…

Opublikowano: 24.10.2020 16:16

Komentarzy: 0

Ulice Dzielna i Hubala do przebudowy

Opublikowano: 22.10.2020 14:48

Komentarzy: 6

Blisko 28 tysięcy maseczek trafi do powiatowy…

Opublikowano: 22.10.2020 10:33

Komentarzy: 1

Zakupy w czasie Black Friday - co wiedzieć?

Opublikowano: 22.10.2020 08:38

Komentarzy: 0

Nad zalew Rejów wróci zakaz używania motorówe…

Opublikowano: 21.10.2020 21:13

Komentarzy: 9

Pewne zwycięstwo Granatu z Victorią Mniów w O…

Opublikowano: 20.10.2020 21:23

Komentarzy: 0

Gmina Skarżysko Kościelne pozyskała z rezerwy…

Opublikowano: 20.10.2020 12:21

Komentarzy: 17

Promocje bankowe realnym sposobem na zysk?

Opublikowano: 20.10.2020 10:19