25.04.2019 Ostatnia aktualizacja 08:02, 30.04.2019

Śmierć mężczyzny na ulicy Rejowskiej

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 29 Sty 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
We wtorek po godzinie 22 na ulicy Rejowskiej w Skarżysku-Kamiennej odnaleziono ciało mężczyzny. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną jego zgonu.

Leżącego mężczyznę przy zatoczce parkingowej zauważyła kobieta, która przechodziła w tamtym miejscu. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Kobieta rozpoczęła akcję reanimacyjną jednocześnie wzywając służby ratunkowe. Po przybyciu na miejsce zdarzenia załogi Pogotowia Ratunkowego - reanimacja było kontynuowana. Niestety życia około 70-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

- Na razie nie wiemy,co było przyczyną zgonu mężczyzny. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora - informuje rzecznik prasowy skarżyskiej komendy, Jarosław Gwóźdź.

 

Komentarze

+6Rodzina2019-01-31 21:21#4
Bardzo dziękujemy osobie która znalazła naszego bliskiego i pomoc zespołu ratunkowego Pogotowia Ratunkowego.
Cytuj
+11mieszkanka20192019-01-31 09:34#3
Cytuję 000:
Jeśli reanimacją jest czekanie na ZRM to ok. Myślę że pisząc coś to trzeba dokładnie zebrać informacje lub je w pełni przekazać autorowi ponieważ przed przybyciem ZRM nikt reanimacji nie podjął

a skąd wiesz, ze nie była podjęta? byłeś na miejscu? widziałeś? bo tak się składa, że ja akurat tak i osobiście pomagałam tej pani robić masaż serca. wiec zanim się wypowiesz to się sam zastanów i dokładnie, zanim coś napiszesz to zbierz informacje, ale prawdziwe!
Cytuj
-170002019-01-30 14:37#2
Jeśli reanimacją jest czekanie na ZRM to ok. Myślę że pisząc coś to trzeba dokładnie zebrać informacje lub je w pełni przekazać autorowi ponieważ przed przybyciem ZRM nikt reanimacji nie podjął
Cytuj
+39Osoba2019-01-29 23:59#1
Ciało znaleziono tuż przed 22
Brawo dla pani, która podjęła sie reanimacji! Nie każdy byłby w stanie to zrobić
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Eliminacje do XXIX Ogólnopolskiego Konkursu R…

Opublikowano: 25.04.2019 16:45

Komentarzy: 0

Gimnazjum nr 1 i SP 5 zagrają w finale wojew…

Opublikowano: 25.04.2019 16:25

Komentarzy: 0

Z kolejną wizytą studyjną na budowie drogi ek…

Opublikowano: 25.04.2019 13:50

Komentarzy: 0

Po IX sesji Rady Miasta

Opublikowano: 25.04.2019 07:56

Komentarzy: 0

Dołącz do akcji, posadź drzewo!

Opublikowano: 25.04.2019 07:40