23.02.2019 Ostatnia aktualizacja 15:31, 23.02.2019

Pożar na poddaszu w budynku wielorodzinnym

Autor:
MB Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 14 Sty 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W poniedziałek po godz. 19:00 w budynku wielorodzinnym przy ul. Partyzantów 43 na osiedlu Bór w Skarżysku-Kamiennej wybuchł pożar.  Na miejsce zostało skierowanych 16 zastępów straży pożarnej.

Ogień wybuchł prawdopodobnie od nieszczelności w przewodzie kominowym kominka na poddaszu w jednym z mieszkań.  Jego zarzewie zlokalizowano na krytym papą dachu. Na czas akcji gaśniczej zarządzono ewakuację wszystkich mieszkańców bloku, którzy mogli znaleźć tymczasowe schronienie w autobusie podstawionym przez służby miejskie oraz pobliskiej szkole. Nikt nie został poszkodowany. W akcji gaśniczej brało udział 45 strażaków.

W wyniku pożaru zniszczone zostały trzy mieszkania. Straty wyceniono wstępnie na około pół miliona złotych.

 
Video: Czytelnik


Komentarze

+3miruneczka2019-01-17 07:45#11
Cytuję JennaJameson:
posłanki i jej rodziny chyba nie było, ale dlaczego na miejsce zdarzenia przyjechał mąż (ten od przekrętu VAT), skoro kiedyś płakała w mediach że są w separacji i się rozwodzi bo nie może zaakceptować jego dodatkowej "działalności"...?


typowy zaściankowy zawistny polaczek !!!! jak można być takim intelektylanym nieempatycznym paszkwilem!!!!
Obuy twojej rodzinie się nic takiego nigdy nie zdażyło !!!!
Cytuj
+3EDIT2019-01-16 19:15#10
Postawa panie wicestarosta jest godna podziwu. Nikt tak nie przejął się losami panie poseł jak ona. Brawo najlepszy samorzadowiec nowej kadencji. Tak trzymaj
Cytuj
+3Pisos2019-01-16 17:05#9
Cytuję Bąbel:
Ciekawe po co Władza tam pojechała ? Lansować się na nieszczęściu innych ?


A gdzie twoim zdaniem powonna być ? Walczyć o stołki u marszałka w Kielcach. Tam akurat już radni PIS są i tłuką się aż wióry lecą.
Brawo Prezydencie, Twoje miejsce jest z mieszkańcami.
Cytuj
+3Uzytkownik12019-01-16 16:32#8
Cytuję Bąbel:
Ciekawe po co Władza tam pojechała ? Lansować się na nieszczęściu innych ?


Dla niedoinformowanych zarówno siostra i brat prezydenta Andrzeja mieszkają w tym bloku i są to dwa sąsiadujące mieszkania z panią poseł.
Cytuj
+4HAQ2019-01-16 12:51#7
W świetle prośby pani MOD zamieszczonej na jej profilu na FB i pojawiającymi się tutaj komentarzami może redakcja rozważy możliwość wyłączenia zamieszczania komentarzy pod ta wiadomością albo zastosuje moderację ?
Cytuj
+9Sigga.tsk2019-01-16 11:19#6
Cytuję JennaJameson:
posłanki i jej rodziny chyba nie było, ale dlaczego na miejsce zdarzenia przyjechał mąż (ten od przekrętu VAT), skoro kiedyś płakała w mediach że są w separacji i się rozwodzi bo nie może zaakceptować jego dodatkowej "działalności"...?


Ty tak na poważnie człowieku? Masz problem, bo mąż przyjechał na miejsce pożaru, gdzie spłonęło mieszkanie jego rodziny? A twoim zdaniem co powinien zrobić, może jakaś "dobra rada" od wzorowego obywatela i podatnika oraz człowieka, za jakiego zapewne się uważasz? Brzydzą mnie takie komentarze i wstrętne zachowania jak twoje, nie wiem kim trzeba być, by mieć tupet wygłaszać tak skandaliczne i niesmaczne komentarze.
Cytuj
+9Skarżyszczanka_332019-01-16 09:38#5
Cytuję JennaJameson:
posłanki i jej rodziny chyba nie było, ale dlaczego na miejsce zdarzenia przyjechał mąż (ten od przekrętu VAT), skoro kiedyś płakała w mediach że są w separacji i się rozwodzi bo nie może zaakceptować jego dodatkowej "działalności"...?


Co to za bezczelne pytanie z tezą?! Ogarniasz, że mają wspólne dzieci i spłonęło im mieszkanie? To jest dla ciebie świetna okazja, by wbijać szpile złośliwości. Zastanów się nad sobą lepiej zanim znów postanowisz napisać!
Cytuj
+4mintaj2019-01-16 09:13#4
Cytuję JennaJameson:
posłanki i jej rodziny chyba nie było, ale dlaczego na miejsce zdarzenia przyjechał mąż (ten od przekrętu VAT), skoro kiedyś płakała w mediach że są w separacji i się rozwodzi bo nie może zaakceptować jego dodatkowej "działalności"...?

A co mnie obchodzi kogoś życie rodzinne i problemy prywatne??
Najważniejsze są spalone mieszkania, zniszczenia majątku i los wszystkich rodzin, które mieszkają w tym budynku i były narażone co najmniej na stres w związku z pożarem. Ciekawe jakie jeszcze niedociągnięcia wykonawcy wyjdą na jaw w najbliższych latach i czy szczęśliwie skończą się dla mieszkańców - bo to jest najważniejsze.
Jeżeli JennaJameson jesteś ciekawa(y) plotek i uwłaczających przepychanek politycznych to ... szkoda gadać...
Cytuj
-6JennaJameson2019-01-15 23:57#3
posłanki i jej rodziny chyba nie było, ale dlaczego na miejsce zdarzenia przyjechał mąż (ten od przekrętu VAT), skoro kiedyś płakała w mediach że są w separacji i się rozwodzi bo nie może zaakceptować jego dodatkowej "działalności"...?
Cytuj
-2Bąbel2019-01-15 21:04#2
Ciekawe po co Władza tam pojechała ? Lansować się na nieszczęściu innych ?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Piraci ze Skarżyska na trzecim miejscu w VII …

Opublikowano: 23.02.2019 16:31

Komentarzy: 0

Udany "Bal Romantyka" w II L.O.

Opublikowano: 22.02.2019 22:20