19.01.2019 Ostatnia aktualizacja 13:23, 19.01.2019

Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg w okolicach zalewu Rejów

Autor:
MB, Foto: archiwum
Opublikowano: 19 Paź 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg towarowy doszło w czwartek tuż po północy w pobliżu zalewu Rejów w Skarżysku-Kamiennej.

Jak udało nam się ustalić - po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek JRG Straży Pożarnej, stwierdzono, że w okolicach 148 km szlaku kolejowego z Suchedniowa do Skarżyska doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg towarowy relacji Sobków-Warszawa. Z zeznań maszynisty wynika, że w chwili zdarzenia mężczyzna leżał na torach kolejowych. Na razie nie znane są przyczyny tragedii. Potrącony mężczyzna miał około 35-40 lat. Trwa ustalanie jego personaliów.

Na miejsce zdarzenia oprócz prokuratora zostały wezwane służby ratunkowe w tym dwie zastępy straży pożarnej, patrol policji, Straż Ochrony Kolei oraz karetka pogotowia.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Komentarze

-1qwe2018-10-26 13:04#5
Cytuję Teges:
Cytuję syty:
[quote name="Teges"]BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.


Nie wiem co kieruje ludźmi pisząc takie mądrości, tylko głupota.


szoda słów na ciebie. szukasz mózgu w d.
Cytuj
+4Teges2018-10-23 09:17#4
Cytuję syty:
[quote name="Teges"]BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.


Nie wiem co kieruje ludźmi pisząc takie mądrości, tylko głupota.
Cytuj
+1syty2018-10-19 12:18#3
Cytuję Teges:
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.

nie wiem co kieruje ludzmi zadając takie pytania.ciekawość czy zwykła głupota?BYŁY 2 ZASTĘPY BO MUSIAŁY BYĆ.
Cytuj
+9marbus2018-10-19 11:15#2
Cytuję Teges:
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.


Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia działań prowadzonych przez policję i prokuratora. Akcja trwała 3 godziny. Na miejscu obecnych było 8 ratowników.

Pozdrawiam
Mariusz Busiek (skarzysko24.pl)
Cytuj
-2Teges2018-10-19 09:05#1
Może ktoś mi wyjaśnić po co zostały tam wezwane 2 zastępy PSP? Tylko merytorycznie proszę.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Obchody 156. rocznicy wybuchu Powstania Stycz…

Opublikowano: 19.01.2019 13:47