25.09.2018 Ostatnia aktualizacja 08:43, 25.09.2018

Wymusił pierwszeństwo przejazdu. Kolizja na krajowej "siódemce"

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 28 Mar 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło w środę około godziny 9 na skrzyżowaniu ulicy Paryskiej z drogą krajową numer 7 w Skarżysku-Kamiennej. Nikt nie został poszkodowany.

Jak udało nam się ustalić- kierowca forda mondeo, który jechał od strony Kielc wykonując manewr skrętu w lewo (na skrzyżowaniu) nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki peugeot, który jechał od strony Radomia. Kierowcom obu pojazdów nic się nie stało.

Od poniedziałku w tym miejscu działa sygnalizacja świetlna. 

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.


Komentarze

+2Un2018-03-29 12:46#9
pawelek to mają światła do tego, że niektórzy uważają, że światła rozwiążą problem wypadków "baranie", a jak widać tak nie jest. Na potwierdzenie moich słów powiem, że dosłownie 10 min temu jechałem od strony ul Paryskiej i już na moim zielonym (całe szczęście, że nie wjechałem od razu bo bym tego komentarza już chybanie dodał) przejechał od strony Kielc tir na swoim czerwonym z prędkością dużo za dużą. Także uważajcie bo nawet mimo świateł nie można czuć się tam do końca bezpiecznie!
Cytuj
0Pawełek782018-03-29 07:52#8
Cytuję Un:
Jak widać idiotom to i światła nie pomogą.

Nie rozumiem dlaczego "Un" piszesz na temat świateł?
Co one do tego mają ?
Sygnalizacja pokazywała zielone światło dla jednego jak i drugiego auta.
Trzeba czasami zastanowić się jak mogła wyglądać ta sytuacja ze strony kierujących a nie walić takie bzdury.
Choć i tak wiadomo, że za takim jednym baranem pójdzie całe stado. I zaczną się teorie, których nie da się czytać.
Nie pozdrawiam gorąco.
Cytuj
+1Bo.leslaw2018-03-28 18:45#7
A może rondo ? Heheh :>
Cytuj
+7Jo_LantA2018-03-28 18:20#6
Cytuję KILIMEK:
i co pomogła sygnalizacja? na Paryskiej widocznie tak jest, że zawsze moja racja nawet jak skręcam w lewo ważniejsza od kodeksu bo... moja... nieważny cały ruch na jednej z ważniejszych DK na linii północ -> południe. Cyt: "Na tak obciążonym odcinku nie wiem, czy ustawienie świateł byłoby panaceum na wszystko (może się okazać, że światła ułatwią włączanie się do ruchu, ale spowodują np. gigantyczne korki na drodze krajowej)" - Krzysztof Strzelczyk, dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji dróg Krajowych i Autostrad.

Panie,
trzeci dzień działają światła i trzeci dzień straszysz wszystkich korkami... daj już spokój. Jak widać na zdjęciach nie stoją w korkach żadne auta na S7.
Poza tym tak jak jest paru idiotów, którym ani znaki, ani światła nie "przeszkadzają" , tak tez jest paru takich, co straszą korkami w tym miejscu. Nawet jak się od czasu do czasu stanie w takim korku, to świat się przecież nie zawali.... gdzie wam się śpieszy? czyżby znowu moja sprawa była bardziej mojsza niż tych, którzy byli za ustawieniem tymczasowych świateł?
Cytuj
+4beka z malkontentów2018-03-28 17:28#5
Zrzucanie winy za wszystkie kolizje w promieniu kilometra od skrzyżowania z Paryską na nową sygnalizację. Czas start!
Cytuj
+14PaulinaA2018-03-28 16:07#4
A co światła mają w tym przypadku do rzeczy? Kierowca wymusił skręcając w lewo, nawet mając zielone światło.
Cytuj
+3Stan41262018-03-28 14:54#3
...to się wyklepie...
Cytuj
-18KILIMEK2018-03-28 11:57#2
i co pomogła sygnalizacja? na Paryskiej widocznie tak jest, że zawsze moja racja nawet jak skręcam w lewo ważniejsza od kodeksu bo... moja... nieważny cały ruch na jednej z ważniejszych DK na linii północ -> południe. Cyt: "Na tak obciążonym odcinku nie wiem, czy ustawienie świateł byłoby panaceum na wszystko (może się okazać, że światła ułatwią włączanie się do ruchu, ale spowodują np. gigantyczne korki na drodze krajowej)" - Krzysztof Strzelczyk, dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji dróg Krajowych i Autostrad.
Cytuj
+19Un2018-03-28 10:42#1
Jak widać idiotom to i światła nie pomogą.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

W Skarżysku powstanie skatepark

Opublikowano: 24.09.2018 18:19

Komentarzy: 4

Samorządowcy ze Skarżyska wicemistrzami Polsk…

Opublikowano: 24.09.2018 12:36

Komentarzy: 0

Wesprzyj Marcina w walce o zdrowie

Opublikowano: 24.09.2018 11:59

Komentarzy: 0

Cztery w jednym!

Opublikowano: 24.09.2018 11:38