18.07.2018 Ostatnia aktualizacja 13:26, 18.07.2018

Kolizja na niebezpiecznym skrzyżowaniu

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 28 Gru 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Dwa pojazdy uczestniczyły w kolizji do której doszło w czwartek po godzinie 13 na skrzyżowaniu ulic: Moniuszki i Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej. Nikt nie został poszkodowany.

Jak udało nam się ustalić- kierująca srebrnym oplem astra na ulicy Spółdzielczej  nie zatrzymała się przed znakiem  STOP i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki bmw, który jechał ulicą Moniuszki (w kierunku szpitala) doprowadzając do zderzenia obu pojazdów.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku.


Komentarze

+2Kierowca2017-12-30 08:53#11
Cytuję Marius:
Tak się składa że to ja byłem kierowcą. Auta który miał pierwszeństwo przejazdu na tym skrzyżowaniu i chcę powiedzieć że każdemu może się zapomnieć i przejechać na stopie zwykłe zagapirnie tym bardziej jak ktoś jeśli ktoś jest tylko raz w roku na święta i ma dużo spraw na głowie


To, że jesteś rzadko w jakimś miejscu nie zwalnia Cię z obowiązku przestrzegania przepisów bo znaki wszędzie są takie same.
Ale szacunek za to, że umiesz się przyznać do błędu. Pozdrawiam.
Cytuj
-1Don Tito2017-12-30 08:17#10
Cytuję Kierowca:
Olśnij mnie mistrzu kierownicy kto ma pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu: https://www.google.pl/maps/@51.1164557,20.8804968,3a,75y,343.47h,87.01t/data=!3m6!1e1!3m4!1shU58ekGwpGBHsWG3ktXuBw!2e0!7i13312!8i6656

A jak już dojdziesz kto tu ma pierwszeństwo to się zastanów jakie brednie wypisujesz i czy nie warto oddać prawa jazdy do starostwa bo na znakach się kompletnie nie znasz:-)

Prawo jazdy zachowam dla siebie miszczuniu kierownicy a dochodzę kiedy mi się podoba. I nie denerwuj się tak złotko, bo to piękności szkodzi. Każdy na drodze popełnia błędy, a czasami trzeba na nie przymknąć oko, bo wszystkich nie nauczysz jak mają jeździć, nawet gdybyś był mądrzejszy od nich wszystkich.
Cytuj
0Marius2017-12-29 23:43#9
Tak się składa że to ja byłem kierowcą. Auta który miał pierwszeństwo przejazdu na tym skrzyżowaniu i chcę powiedzieć że każdemu może się zapomnieć i przejechać na stopie zwykłe zagapirnie tym bardziej jak ktoś jeśli ktoś jest tylko raz w roku na święta i ma dużo spraw na głowie
Cytuj
0Kierowca2017-12-29 21:24#8
Cytuję Don Tito:

Mam uprawnienia i nigdy nikomu nie zrobiłem krzywdy. A lepiej będzie dla Ciebie jak uaktualnisz swoją wiedzę nt. poruszania się po drogach. To nie Szydłowiec, że jeździ się jak się podoba.


Olśnij mnie mistrzu kierownicy kto ma pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu: https://www.google.pl/maps/@51.1164557,20.8804968,3a,75y,343.47h,87.01t/data=!3m6!1e1!3m4!1shU58ekGwpGBHsWG3ktXuBw!2e0!7i13312!8i6656

A jak już dojdziesz kto tu ma pierwszeństwo to się zastanów jakie brednie wypisujesz i czy nie warto oddać prawa jazdy do starostwa bo na znakach się kompletnie nie znasz:-)
Cytuj
0Don Tito2017-12-29 20:32#7
Cytuję Kierowca:

Najwyrazniej nie powinienes nigdy robic uprawnien do kierowania pojazdami bo komus zrobisz krzywde nie znajac podstawowych zasad.

Mam uprawnienia i nigdy nikomu nie zrobiłem krzywdy. A lepiej będzie dla Ciebie jak uaktualnisz swoją wiedzę nt. poruszania się po drogach. To nie Szydłowiec, że jeździ się jak się podoba.
Cytuj
0Kierowca2017-12-29 20:04#6
Cytuję Don Tito:

Najwyraźniej mieli pierwszeństwo

Najwyrazniej nie powinienes nigdy robic uprawnien do kierowania pojazdami bo komus zrobisz krzywde nie znajac podstawowych zasad.
Cytuj
0Don Tito2017-12-29 19:55#5
Cytuję Kierowca:
Bo ludzie w Skarzysku nie umieja jezdzic, nie znaja przepisow a uwazaja, ze sa swietnymi kierowcami.
Dzis babka wyjezdzala z dworca w kierunku Niepodleglosci. Ja z Sokolej skrecalem w prawo w Niepodleglosci. I ona twierdzi, ze ma pierwszenstwo przede mna bo juz jest na glownej. Wtorowal jej maz, razem z nia wyma[censored]ac lapami. A w srodku dziecko. I jaki mu przyklad dajecie?

Najwyraźniej mieli pierwszeństwo
Cytuj
0Kierowca2017-12-29 18:02#4
Bo ludzie w Skarzysku nie umieja jezdzic, nie znaja przepisow a uwazaja, ze sa swietnymi kierowcami.
Dzis babka wyjezdzala z dworca w kierunku Niepodleglosci. Ja z Sokolej skrecalem w prawo w Niepodleglosci. I ona twierdzi, ze ma pierwszenstwo przede mna bo juz jest na glownej. Wtorowal jej maz, razem z nia wyma[censored]ac lapami. A w srodku dziecko. I jaki mu przyklad dajecie?
Cytuj
+3rafi2017-12-29 14:02#3
A od czego jest głowa i oczy?. Myślenie nie boli.
Cytuj
+5Don Tito2017-12-29 08:35#2
Niebezpieczne skrzyżowanie... znak stop. Dla niektórych jak widać faktycznie. Badania lekarskie dopuszczające do prowadzenia pojazdów to jawna kpina. Tak jak i całe to prawo jazdy. Uczą gdzie jest wtrysk paliwa, a nie tego jak się poruszać po najprostrzych skrzyżowaniach. Można by tam postawić światła, zrobić ruch okrężny a przez środek puścić tramwaj, to prawie nikt by tam nie jeździł.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Obchody Święta Policji w Skarżysku

Opublikowano: 18.07.2018 14:37