10.08.2022 Ostatnia aktualizacja 09:46, 10.08.2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22. Rozpoczęły się wakacje

Autor:
Z.B, Fot. Zbyszek Biber
Opublikowano: 27 Cze 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
24 czerwca - to dzień, na który z utęsknieniem czekali uczniowie.  Uczniowie odebrali świadectwa i dyplomy, a nauczyciele kwiaty i podziękowania. Od dziś, przez ponad dwa miesiące, będą trwały  wakacje.

W piątek we wszystkich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych na terenie Skarżyska - Kamiennej odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego.  Z uwagi na ładną pogodę większość uroczystości odbywała się na placach przed szkołami.

Podczas zakończenia roku szkolnego w szkołach podsumowano pracę w minionym roku szkolnym i wręczono świadectwa. Uroczystość była również okazją do wręczenia wyróżnień uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, a także do pożegnania młodzieży, która zakończyła naukę.  

Teraz przed uczniami skarżyskich szkół upragnione wakacje.


Szkoła Podstawowa nr 1 


Szkoła Podstawowa nr 5 

Komentarze

0cezi2022-07-01 08:13#1
To jedna ze szkół ,której nie zdążył zlikwidować skarżyski likwidator i sprzedawca szkół KK
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl