28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

Rodzinny festyn w Zespole Placówek Oświatowych nr 3.

Autor:
SP 3, Fot. SP 3
Opublikowano: 23 Cze 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W dniu 15.06.2022 r. w ZPO nr 3 odbył się festyn rodzinny pod nazwą „Kocham Cię Polsko”. W festynie wzięli udział uczniowie SP 3 oraz przedszkolaki z Przedszkola nr 12. Delegacje poszczególnych klas musiały zmierzyć się w wielu ciekawych konkurencjach.

Wśród nich znalazły się m.in. „głuchy telefon” i kalambury. Widzowie mogli podziwiać pokaz mody poszczególnych dekad wieku XX i XXI. Na scenie nie zabrakło występów wokalistów i zespołów tanecznych. Odwiedzających naszą szkołę gości kusiły stoiska z chłopskim jadłem, watą cukrową, lodami, ciastami i innymi smakowitymi przekąskami. Najmłodsi uczestnicy chętnie korzystali z dmuchanych zamków, które - nie ukrywamy – cieszyły się największym powodzeniem.

Dziewczynki udawały się do stanowiska, przy którym zaplatano im kolorowe warkoczyki. Do dyspozycji uczestników były sztalugi i farby. Tu powstawały dzieła sztuki, nic bowiem nie ograniczało dziecięcej fantazji. Pogoda dopisała, humory również, toteż czas płynął niewyobrażalnie szybko. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym odbędzie się podobny festyn. Warto poznawać lokalną społeczność i być jej częścią.Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl