28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

Duże zainteresowanie dniem otwartym Auto Pucusia

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 13 Cze 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W minioną sobotę myjnia bezdotykowa Auto Pucuś w Skarżysku-Kamiennej zorganizowała swój Dzień Otwarty. Na wszystkich przybyłych - oprócz możliwości bezpłatnego przetestowania oferowanych programów mycia i czyszczenia samochodów - czekały również słodycze i drobne upominki. 

Auto Pucuś zlokalizowany przy ul. 3-go Maja 128, to nowoczesna, 4-stanowiskowa myjnia bezdotykowa (w tym jedno stanowisko zewnętrze do mycia BUS/TIR). Każde z wygodnych i szerokich (5m) stanowisk do mycia samochodów dostępne jest całodobowo i wyposażone jest m.in. w lancę z aktywną pianą, turboszczotkę i pianownicę. Klient na miejscu może również skorzystać z oprysku felg, mocnych odkurzaczy i darmowego kompresora.   

Jak zapewniają właściciele myjni - Auto Pucuś stawia na jakość, nie oszczędzając na chemii, stosując tylko tą najwyższej jakości. Taką, która zapewnia szybkie i skuteczne usuwanie brudu, a jednocześnie dba o karoserię mytego samochodu.

Co ważne - za wszystkie usługi myjni można wygodnie zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą, czy telefonem. Wkrótce dla klientów biznesowych uruchomiona zostanie również usługa płatności za pomocą przedpłaconego klucza abonamentowego.

W sobotę każdy chętny miał możliwość bezpłatnego przetestowania oferowanych programów mycia i czyszczenia samochodów. Na przybyłych na Dzień Otwarty czekały również słodycze i drobne upominki. Zainteresowanie akcją promocyjną myjni było duże - udział w niej wzięło 120 osób!


Artykuł sponsorowany______________________________

Komentarze

+2Moim Zdaniem2022-06-19 22:56#1
Hasło "za darmo" działa jak płachta na byka. A później to już rynek weryfikuje. Powodzenia.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl