22.05.2022 Ostatnia aktualizacja 19:38, 21.05.2022

Zespół Luxtorpeda promował najnowszy album w Semaforze

Autor:
MB, inf.praswowe, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 06 Maj 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W piątkowy wieczór w Klubie Muzycznym Semafor w Skarżysku-Kamiennej wystąpił zespół Luxtorpeda, promujący najnowszy album "OMEGA", który ukazał się w tym dniu, w którym odbywał się koncert w Skarżysku.
 
Formacja powstała w 2010 roku. Robert „Litza" Friedrich zaprosił wtedy do współpracy gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika i perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku, w czasie powstawania materiału na nowy krążek, do grupy dołączył wokalista Przemysław Frencel. Grupa prezentuje utwory utrzymane głównie w stylistyce rocka, rocka alternatywnego, punk rocka. Od tego czasu Luxtorpeda ruszyła swoim torem, zatrzymując się po drodze po takie stacje, sukcesy, nominacje i nagrody jak: Fryderyk, Pol'and'Rock (Przystanek Woodstock), Antyradio, Teraz Rock i inne.
 
Luxtorpeda na swoim koncie ma pięć płyt studyjnych: „Luxtorpeda", „Robaki", „A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe to jednak buraki", „MYWASWYNAS", a także ostatnio wydane Anno Domini MMXX (2020) oraz najnowsze wydawnictwo „Elektroluxtorpeda" (2021) zawierające covery własnych nagrań.


 

Komentarze

+27mieszkaniec2022-05-07 20:51#2
Cytuję Must Daj:
Wstyd na cały kraj. Klub w opłakanej formie. Fetor stęchlizny. Gdzie te nasze wpłacone pieniądze na ratowanie tego miejsca. Poszły bokiem w las ? Czy w gas ?

A poprawili akustykę? Czy nadal słychać tylko jazgot i jak się nie zna tekstu to nie wiadomo co śpiewają?
Cytuj
+27Must Daj2022-05-07 05:23#1
Wstyd na cały kraj. Klub w opłakanej formie. Fetor stęchlizny. Gdzie te nasze wpłacone pieniądze na ratowanie tego miejsca. Poszły bokiem w las ? Czy w gas ?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl